Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

39940 miejsce

Ostrowiec Świętokrzyski: Skok na SKOK

Do zuchwałego napadu na punkt kredytowy w Ostrowcu Świętokrzyski doszło w piątek, 28 grudnia 2012 roku około godziny 13.30.

Siedziba Powiatowej Komendy Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim. / Fot. Krzysztof KrzakO tej właśnie porze do punktu udzielania kredytów SKOK położonego w ostrowieckim osiedlu Ogrody wtargnął zamaskowany mężczyzna. Grożąc kasjerce przedmiotem przypominającym pistolet zażądał wydania pieniędzy. Przestraszona pracownica wydała napastnikowi z kasy około 20 tysięcy złotych. Przybyła na miejsce zdarzenia policja ustaliła szczegóły dotyczące jego przebiegu i zabezpieczyła ślady pozostawione przez sprawcę. jego samego nie udało się jednak zatrzymać.

Dlatego też policjanci z Ostrowca Świętokrzyskiego zwracają się z prośbą do wszystkich ewentualnych świadków zdarzenia o kontakt pod numer 997 lub 41 26 71 205. Informują oni jednocześnie, iż sprawcą napadu był mężczyzna w wieku około 25 - 30 lat, wzrostu ok. 180 centymetrów. W chwili rozboju miał na sobie szarą kurtkę, rękawiczki i ciemne spodnie, a na głowie czapkę bejsbolówkę oraz okulary korekcyjne lub przeciwsłoneczne.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.