Facebook Google+ Twitter

Ostrowiec Świętokrzyski: Śmierć nad grobem rodziców

Tragicznie zakończyły się dla mieszkańca Radomia odwiedziny grobu rodziców Ostrowcu Świętokrzyskim w dniu Wszystkich Świętych.

Cmentarz przy ulicy Denkowskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim / Fot. Krzysztof Krzak1 listopada 2012 roku 78-letni mieszkaniec Radomia przyjechał do Ostrowca Świętokrzyskiego, by odwiedzić grób swoich rodziców znajdujący się na cmentarzu przy ulicy Denkowskiej. W pewnym momencie, około godziny 11, zasłabł i upadł. Świadkowie natychmiast wezwali pogotowie. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

Niestety, nie był to jedyny smutny przypadek w Ostrowcu Świętokrzyskim zanotowany w dniu Wszystkich Świętych. Dwie godziny przed zdarzeniem na cmentarzu przy Denkowskiej patrol policji drogowej w Ostrowcu Świętokrzyskim zwrócił uwagę na samochód zaparkowany nieopodal rzeki Kamiennej. W aucie na siedzeniu pasażera znajdował się człowiek w pozycji półleżącej.

Przybyły na miejsce lekarz stwierdził jego zgon. Policjanci ustalili, że są to zwłoki poszukiwanego od poniedziałku 74-latka z miejscowości Sudół w gminie Bodzechów. Mężczyzna ten w poniedziałek, 29 października b.r. wyjechał ze swojego domu do Ostrowca Świętokrzyskiego, by załatwić sprawy urzędowe. Do środy nie wrócił do Sudołu, a w czwartek znaleziono jego zwłoki. Wstępnie wykluczono, by do śmierci 74-latka przyczyniły się osoby trzecie. Przyczyny zgonu pozwoli stwierdzić sekcja zwłok.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.