Facebook Google+ Twitter

Ostrowiec Świętokrzyski. Śmierć podczas "dymka"

Do tragicznego wypadku doszło 4 kwietnia 2013 roku w godzinach popołudniowych na jednym z osiedli domków jednorodzinnych w Ostrowcu Świętokrzyskim. W jego wyniku życie stracił 53-letni mężczyzna.

Siedziba policji w Ostrowcu Świętokrzyskim. / Fot. Krzysztof KrzakOfiara przyszła około godziny 16 w odwiedziny do swego 51-letniego kolegi. Kiedy po pewnym czasie mężczyzna wyraził życzenie zapalenie papierosa, gospodarz poprosił go, by nie robił tego w domu, a na ganku, który jest połączony z tarasem. Taras ów nie miał barierek. Kiedy znajomy dość długo nie wracał, zaniepokojony właściciel posesji postanowił sprawdzić, co się z nim dzieje. Kiedy wyszedł na taras, zobaczył, że jego znajomy leży na wyłożonym kostką podjeździe do garażu.

Wezwany na miejsce zdarzenia lekarz stwierdził zgon 53-letniego mężczyzny. Nie przeżył on upadku z około dwuipółmetrowego tarasu na twarde podłoże. Ostrowiecka policja bada okoliczności tej śmierci. Wszystko wskazuje na to, że w Ostrowcu Świętokrzyskim doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.