Facebook Google+ Twitter

Ostrowiec Świętokrzyski. Zatańcz z Cassem Smithem i Progresem!

Szkoła Tańca "Progres" w Ostrowcu Świętokrzyskim po raz kolejny stwarza miłośnikom tańca nowoczesnego możliwość doskonalenia swoich umiejętności pod okiem najlepszych instruktorów. Tym razem będzie to Cass Smith.

Cass Smith poprowadzi warsztaty taneczne w Ostrowcu Świętokrzyskim. / Fot. http://st-progres.blogspot.com/Światowej sław tancerz i choreograf, Cass Smith, na co dzień mieszka i pracuje w Los Angeles w Debbie Reynolds Dance Studio. Jest członkiem grupy tanecznej Hi Definition i uczestnikiem programu "America’s Best Dance Crew". W swojej karierze współpracował z takimi gwiazdami jak Jay Z, Jennifer Lopez i Mc Hammer. Jego styl, jak sam mówi, to mieszanka hip hopu, afro i popu, inspirowana amerykańską ulicą. Jego choreografię wykonuje grupa Miami Heat, jedyna formacja, która występuje podczas rozgrywek NBA. Polskiej publiczności dał się szerzej poznać podczas 6. edycji telewizyjnego show "You Can Dance".

Cass Smith pracował już z uzdolnioną tanecznie ostrowiecką młodzieżą, kiedy we wrześniu 2012 roku na zaproszenie Tancerki Szkoły Tańca Progres w Ostrowcu Świętokrzyskim podczas jednej z miejskich imprez. / Fot. Krzysztof Krzakinstruktorek Szkoły Tańca "Progres": Edyty Wilk i Moniki Wielińskiej poprowadził warsztaty taneczne z hip hopu i fulloutu. Obecne warsztaty potrwają 3 dni, od 22 do 24 stycznia 2014 roku w godzinach 16 - 21 (w piątek: 10.00 - 15.30). Koszt jednych obowiązkowych zajęć to 40 zł (dwóch - 70 zł). Dokładny harmonogram zajęć warsztatowych i ich regulamin zainteresowani mogą znaleźć na stronie http://st-progres.blogspot.com/.

Organizowane przez instruktorki "Progresu" warsztaty (ostatnio z Pawłem "Tolkiem" Tolakiem, Sonią Felbur, Anną "You Yą" Jujką) są uzupełnieniem regularnych zajęć, których efektem są liczne sukcesy odnoszone przez tancerzy ostrowieckiej formacji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.