Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21394 miejsce

Ostrowiec Świętokrzyski. Zatańcz z finalistami "You Can Dance!"

Ostrowiecka Szkołą Tańca "Progres" zaprasza na dwudniowe warsztaty taneczne z finalistami ósmej edycji programu "You Can Dance. Po prostu tańcz!": Klaudią Sadło i Arturem Golcem.

Plakat warsztatów tanecznych z Klaudią Sadło i Arturem Golcem. / Fot. Szkoła Tańca ProgresWarsztaty taneczne odbędą się w dniach 22 - 23 czerwca 2015 roku w sali fitness Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Świętokrzyskiej 11 w Ostrowcu Świętokrzyskim (w poniedziałek od godziny 10, we wtorek - od 9; szczegółowy plan warsztatów w załączeniu). Zapisywać się można mailowo pod adresem: progres@onet.com.pl lub pod telefonami: 508205300 i 600504995.

Klaudia Sadło jest ostrowczanką, wychowanką i instruktorką Szkoły Tańca "Progres", w której zaczęła tańczyć w wieku 9 lat. Wraz z tancerzami tej szkoły wielokrotnie występowała na imprezach organizowanych w jej rodzinnym mieście, a także na terenie całej Polski. Niejednokrotnie formacja ta zdobywała nagrody i wyróżnienia na konkursach tanecznych. Indywidualnie w 2013 roku zdobyła nagrodę Scyzoryka w kategorii taniec: hip - hop, czyli w swoim ulubionym stylu. W programie "You Can Dance" (ósma edycja) doszła do półfinału. Najwyżej ceni sobie następujących tancerzy i choreografów: Parris Goebel, Tricia Miranda, Jose Hollywood, Mariusz Kotarski, Sandy Rzeźniczak, Ola Papiór. Choć kształci się na kierunku technik logistyk, to wydaje się, że to właśnie taniec jest jej prawdziwą pasją i tym, co chciałaby w życiu robić.

Z kolei 23-letni Artur Golec pochodzi z Gliwic, obecnie mieszka w Warszawie i studiuje dziennikarstwo i komunikacje społeczną na Społecznej Akademii Nauk. Poza tym prowadzi zajęcia taneczne z młodzieżą, której przekazuje umiejętności zdobyte podczas kursów i warsztatów z takimi tancerzami, jak m.in. Tony Tzar, Tucker Barkley, Kumari Suraj, Aya Sato czy Leroy (najwyżej ceni Candace Brown i Tony Tzar). Ulubione jego style tańca to hip - hop choreo, new age. W swojej biografii artystycznej Artur Golec ma udział w śląskiej operetce "Głos się zrywo, dusza śpiewo", a ostatnio jako tancerz towarzyszył m.in. Edycie Górniak i Justynie Steczkowskiej podczas 52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.
Zarówno Klaudia Sadło, jak i Artur Golec marzą o tym, by zatańczyć z Beyonce.
Plan warsztatów

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.