Facebook Google+ Twitter

Ostrowiecka SZANSA podsumowała pierwszy rok projektu

W dniach 10 -15 czerwca 2014 roku odbyło się kolejne spotkanie robocze w ramach projektu "EUROPEAN CITIZEN TODAY" - wchodzącego w skład programu "Uczenie się przez całe życie" – Grundtvig, akcja Projekty Partnerskie Grundtviga.

Reprezentanci SZANSY (od lewej): Zdzisław Klusek, Remigiusz Woźniak i Robert Rogala na spotkaniu uczestników projektu European Citizen Today. / Fot. materiał Stowarzyszenia SZANSASpotkanie odbyło się u cypryjskich partnerów w mieście Pafos. Do partnerów z Cypru Stowarzyszenie „SZANSA” pojechało zaprezentować swoje osiągnięcia w ramach „European Citizen Today” oraz napisać wspólny raport wszystkich partnerów z pierwszego roku działalności. W mieście gospodarzy Paphos stawili się prawie wszyscy partnerzy z państw będących wraz ze Stowarzyszeniem „SZANSA” w projekcie, czyli przedstawiciele z Portugalii, Rumunii, Hiszpanii oraz oczywiście gospodarze z Cypru. „SZANSĘ” reprezentowali Remigiusz Woźniak, Robert Rogala oraz Zdzisław Klusek.

W trakcie oficjalnego spotkania wszyscy partnerzy prezentowali swoje osiągnięcia od ostatniego spotkania w Rzymie. Okazało się, że w prezentacji multimedialnej „SZANSY” jest bardzo dużo działań do zaprezentowania, ponieważ oprócz zaplanowanych działań we wniosku, jaki był napisany, organizacja proponuje podjęcie wielu działań dla członków Stowarzyszenia "SZANSA", poszerzając w ten sposób ofertę programową. Wielogodzinne spotkanie pokazało, że wszyscy partnerzy realizują projekt na bardzo wysokim poziomie.Remigiusz Woźniak i Zdzisław Klusek przygotowują się do prezentacji osiągnięć SZANSY w projekcie European Citizen Today. / Fot. materiał Stowarzyszenia SZANSA

- Stowarzyszenie "SZANSA" w ramach ustalonego planu pracy i harmonogramu odpowiedzialne było za zrobienie kalendarza. Po wymianie e-maili z partnerami został ustalony wzór i treść kalendarza jako praca zespołowa podczas warsztatów komputerowych - mówi Remigiusz Woźniak, koordynator projektu. - Kalendarz powstał dzięki pomocy Studio Grafit z Kielc oraz POGstudio.pl z Ostrowca Świętokrzyskiego. Został wydrukowany w profesjonalnej drukarni i rozdany w wersji papierowej jak i elektronicznej (plik na CD) podczas spotkania na Cyprze.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.