Facebook Google+ Twitter

Oświadczenie Jurajskiego Domu Brokerskiego oraz CKM Włókniarz

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-04-16 20:50

Po zerwaniu negocjacji doszło do spięcia pomiędzy Jurajskim Domem Brokerskim oraz CKM Włókniarz Częstochowa. Oto oświadczenia obu firm.

W związku z pojawieniem się nieprecyzyjnych informacji prasowych, dotyczących wycofania się spółki Jurajski Dom Brokerski S.A. ze sponsorowania klubu żużlowego CKM Włókniarz S.A., zarząd spółki oświadcza co następuje.

Częstochowski klub żużlowy CKM Włókniarz S.A. nawiązał kontakt z Prezesem spółki JDB S.A. poprzez Panią Manager Klubu w celu podjęcia rozmów o możliwości nawiązania współpracy w zakresie świadczenia usług reklamowych przez Klub na rzecz spółki. W toku trwających rozmów, na zaledwie 4 spotkaniach odbytych na przestrzeni ostatniego tygodnia, a nie jak informowano trwających od kilku miesięcy, Jurajski Dom Brokerski S.A. złożył ofertę i zaproponował konkretne warunki umowy. Nigdy nie doszło jednak do uzgodnienia wszystkich istotnych warunków umowy. W dniu zorganizowanej na wniosek Klubu konferencji prasowej, a nie jak błędnie podano spółki JDB S.A., na dwie godziny przed konferencją Klub przedłożył do wglądu umowę, w której zmieszczono warunki kontraktu odbiegające od tych, które były przedmiotem rozmów dnia poprzedniego. W związku z tym JDB S.A. nanosząc poprawki zgodne z wcześniejszymi ustaleniami, natychmiast przekazało zmienioną zgodnie z ustaleniami treść umowy. Nie odpowiadając na treść maila, bez żadnego kontaktu z Zarządem JDB S.A. na forum publicznym poinformowano o wycofaniu się Spółki ze sponsorowania Klubu.

Informuje się również, że Zarząd JDB S.A. nigdy nie zlecał umieszczania logo JDB S.A. na biletach czy strojach zawodników.

Stanowisko Klubu zajęte na wczorajszej konferencji stanowiące ostry atak na JDB S.A. i nieelegancki wyraz niezadowolenia ze współpracy nie znajduje uzasadnienia w okolicznościach, ani w postawach faktycznych sprawy oraz naraża na szwank dobry wizerunek Jurajskiego Domu Brokerskiego S.A.

Zarząd Spółki Jurajski Dom Brokerski S.A.

W nawiązaniu do oświadczenia zamieszczonego na stronie internetowej firmy Jurajski Dom Brokerski, zawierającego komentarz do informacji prasowych dotyczących wycofania się spółki JDB ze sponsorowania klubu CKM Włókniarz S.A., zarząd CKM Włókniarz S.A. oświadcza, co następuje.

Negocjacje z firmą Jurajski Dom Brokerski trwały półtora tygodnia i informacja w tej postaci została przekazana mediom na konferencji prasowej. Zarząd CKM Włókniarz S.A. nigdy nie twierdził, że negocjacje te trwały dłużej. Informacja o dwumiesięcznych rozmowach dotyczyła negocjacji z wszystkimi potencjalnymi inwestorami i tak też została przekazana przez media.

Zarząd spółki od chwili rozpoczęcia rozmów nie ukrywał, że czasu na podjęcie decyzji, w kontekście zbliżającej się wielkimi krokami inauguracji rozgrywek pozostało niewiele. Włodarze Klubu nigdy jednak nie naciskali ani nie ponaglali partnera prowadzonych rozmów a jedynie, mając na uwadze napięty harmonogram przygotowań do startu Enea Ekstraligi, oczekiwali konkretnych deklaracji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.