Facebook Google+ Twitter

Oświadczenie posłanki PO Bożeny Sławiak. Będą zmiany w lubuskiej Platformie?

Po ostatnich zawirowaniach wynikających z listu lubuskiej posłanki Bożeny Sławiak, autorka listu do Premiera Donalda Tuska przerwała milczenie i opublikowała oświadczenie.

 / Fot. .Szanowni Państwo
W ostatnich dniach w mediach pojawiło się wiele informacji związanych z moją osobą. Chciałabym przeprosić za to, że nie udzielam informacji i nie odpowiadam na szkalujące mnie opinie.

Od 10 lat jestem członkiem Platformy Obywatelskiej. Uważam, że moja partia zmieniła Polskę na lepsze. Widać to na każdym kroku. Jestem rzetelnym, obowiązkowym i lojalnym Posłem Rzeczypospolitej Polskiej i członkiem Klubu Parlamentarnego Platformy Obywatelskiej RP. Wielokrotnie wypowiadałam negatywne opinie o sposobie zarządzania naszą partią w Lubuskiem przez Bożennę Bukiewicz. Uważam, że ten sposób prowadzenia przez nią Platformy Obywatelskiej w regionie powoduję utratę zaufania mieszkańców do rządów Premiera Donalda Tuska, którego cenię i szanuję.

W związku z takim stanowiskiem prowadziłam korespondencję skierowaną wyłącznie do Pana Premiera jako przewodniczącego mojej partii. Przedstawiałam w niej znane mi opinie i fakty w trosce o przyszłość regionu lubuskiego i dobro naszej partii.
Po osobistej rozmowie z Panem Premierem, wyłącznym adresatem mojej korespondencji odniosę się do doniesień medialnych i wypowiedzi innych osób, związanych z tą sprawą.

Z Poważaniem
Bożena Sławiak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.