Facebook Google+ Twitter

Oświadczysz się swojemu partnerowi?

Dziś walentynki i zakochane pary wyznają sobie miłość na różne sposoby i w różnych okolicznościach. A może kobieta będzie miała okazję oświadczyć się swojemu mężczyźnie?

Może lepiej poczekać do 29 lutego? Dlaczego? I wreszcie, jak nakłonić mężczyznę do przyjęcia zaręczyn? Tego dowiecie się z dalszej części tekstu.

 / Fot. ChevroletZ ankiety przeprowadzonej w Wielkiej Brytanii przez Chevroleta wynika, że 32 proc. kobiet oświadczyłaby się swojemu mężczyźnie 29 lutego. Dlaczego akurat tego dnia? Ponieważ, jak wiadomo, to rok przestępny i wg brytyjskiej tradycji to właśnie w tym dniu panie mogą poprosić panów o rękę. A żeby mieć pewność, że luby te oświadczyny przyjmie, trzeba dotrzeć do jego mamy lub kolegów, z którymi ogląda mecze piłki nożnej.

I co ciekawe, 35 proc. mężczyzn chciałoby, aby wybranka najpierw zapytała o zgodę ich mamę. Z dalszej części badania dowiadujemy się, że 32 proc. ankietowanych wolałoby przyjąć oświadczyny w dniu wolnym od pracy. Badania dowiodły również, że kobiety bywają niecierpliwe. Ponad połowa pań wieku od 25 do 44 lat przyznała, że oświadczyłaby się swojemu mężczyźnie, ponieważ on nigdy nie odważyłby się na ten krok.

Co na to panowie?
Połowa ankietowanych mężczyzn odpowiedziałaby szczere "tak". 6 proc. respondentów odpowie "tak", bo nie wie, jak odmówić, a 14 proc. panów po prostu... ucieknie.

Jak zwrócić uwagę swojego wybranka?
Musisz zainteresować się drużyną piłkarską, której kibicuje. 15 proc. mężczyzn marzy, aby kobieta oświadczyła mu się podczas meczu piłkarskiego. Mniej wymagający mężczyźni (1 na 10) chciałby usłyszeć pytanie w barze przy drinku.

Ważne w związku jest również flirtowanie i wzbudzanie ekscytacji. Flirtowanie jest istotne dla 56 proc. par poniżej 25. roku życia, natomiast 44 proc. woli pieszczoty i czułe gesty. Inaczej na tę kwestię zapatrują się pary powyżej 50. roku życia, bowiem nie w głowie im flirtowanie. 70 proc. osób przyznaje, że przyjemność sprawia im po prostu towarzystwo ukochanej osoby.

Badanie zostało przeprowadzone z okazji walentynkowego debiutu Chevroleta Spark Pink. Limitowana seria samochodu będzie dostępna wyłącznie w Wielkiej Brytanii. Być może będzie to okazja to wyzwolenia iskry (z ang. spark)?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.