Facebook Google+ Twitter

Oświatowy Festiwal Artystyczny w Wola Parku

W najbliższy piątek 9 czerwca w Wola Parku odbędzie się Oświatowy Festiwal Artystyczny. Podczas wydarzenia wystąpią młodzi artyści z placówek oświatowych funkcjonujących w dzielnicy Wola. Uczniowie będą zmagać się w konkursie na najlepszy w

W najbliższy piątek 9 czerwca w Wola Parku odbędzie się Oświatowy Festiwal Artystyczny. Podczas wydarzenia wystąpią młodzi artyści z placówek oświatowych funkcjonujących w dzielnicy Wola. Uczniowie będą zmagać się w konkursie na najlepszy występ, który Wola Park nagrodzi bonami do swoich sklepów.

Urząd Dzielnicy Wola oraz Wola Park po raz trzeci organizują wspólnie konkurs artystyczny dla najmłodszych mieszkańców dzielnicy. 9 czerwca na scenie przed Wola Parkiem na placu przy fontannie, od godziny 17:00 wystąpią dzieci i młodzież z wolskich szkół podstawowych i liceów. Młodzi artyści zaprezentują różnorodne talenty m.in. będą śpiewać, tańczyć oraz recytować wybrane utwory. Najlepsze zespoły wyłonią przedstawiciele Urzędu Dzielnicy Wola, Wola Parku, a także osoby z publiczności, które zostaną wybrane przez prowadzącego festiwal. W takim składzie jury wyróżni artystów nagrodami ufundowanymi przez Centrum Handlowe.

- To już trzecia edycja Oświatowego Festiwalu Artystycznego, który organizujemy wraz z Urzędem Dzielnicy Wola. Każdego roku młodzi artyści zaskakują swoimi talentami. Tym razem na pewno będzie podobnie. Zapraszamy więc mieszkańców naszej dzielnicy do dopingowania dzieci i młodzieży podczas festiwalu. To dla nich ważne występy, do których przygotowywali się przez cały rok – mówi Kamila Popławska-Bernatowicz, menedżer działu marketingu Wola Parku.

W piątkowy wieczór swoje umiejętności zaprezentuje również młodzież z Akademii Tańca I&M Sulewscy. Każdy odwiedzający otrzyma też od Wola Parku drobny upominek.


Oświatowy Festiwal Artystyczny
Data: 9 czerwca, godz. 17:00
Miejsce: Plac przy fontannie, Wola Park

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.