Facebook Google+ Twitter

Oświęcim szokuje

Spadkowicz z ekstraklasy Polskiej Ligi Hokeja na lodzie, czyli zespół TH Unia Oświęcim, zremisował z jednym z głównych pretendentów do mistrzostwa Polski - Podhalem Nowy Targ.

Unia Oświęcim / Fot. Logo drużynyOświęcimianie, którzy po głośnym skandalu w ostatnim meczu o utrzymanie z Polonią Bytom opuścili elitę polskiego hokeja, nie załamują się. Co więcej, nie mają większych problemów z nowotarskimi "Szarotkami". Warty przypomnienia jest fakt, że w sezonie gracze Unii, przegrywali pojedynki z Podhalem nawet 10:2. Na dodatek, w ostatnią sobotę "Górale" nie mieli większych problemów z ekstraligową, słowacką Ziliną. Wygrali wtedy 5:1.

Czyżby w sezonie 2009/10, Unia powróciła na tafle ekstraligiPodhale Nowy Targ / Fot. Logo drużyny? Tego z pewnością możemy jej życzyć, wszak nie wypada tak utytułowanemu zespołowi występować w I lidze, którą zdominowały zespoły młodzieżowe.

TH Unia Oświęcim-Wojas Podhale Nowy Targ 1:1 (0:0,0:1,1:0)

0:1 Baranyk - Voznik 36:07'
1:1 Kwiatek - Zubek - Sękowski 59:48

Unia: Noworyta Sz. (od 30:00 Szałaśny)- Połącarz T. (2), Talaga (2); Bucek, Horny, Valusiak (10)- Kasperczyk (2), Obstarczyk (4); Hercog, Ryczko, Adamus- Noworyta R., Urbańczyk; Zubek, Sękowski, Kwiatek (2)- Maj, Krzemień; Rudnicki, Bernaś, Kubas.

Podhale: Ziaja - Sroka (2), Piekarz; Paciga (2), Zapała (2), Ziętara - Priechodsky, Gil (2); Baranyk, Voznik, Kubenko - Łabuz (2), Petrina (2); Gruszka (2), Dziubiński, Iskrzycki- Galant, Dutka; Kmiecik, Sulka (2), Gaj.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Hm, taki stary tekst na głównej stronie "hokej" ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szok, nie sądziłem, że ten tekst przejdzie. :D
Jak widać, człowiek zmęczony nie oznacza człowieka nieprzydatnego. :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.