Facebook Google+ Twitter

Oświetlone posesje nagrodzone

Inspirowanie mieszkańców do współtworzenia atmosfery Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku jest jednym z głównych celów ogłaszanych od 3 lat konkursów na najpiękniej oświetloną posesję i balkon w gminie Libiąż.

Od lewej Arkadiusz Syc, Franciszek Handzlik z małżonką i Burmistrz Jacek Latko. / Fot. Jarosław CwalińskiUM LibiążW ostatniej edycji z przełomu 2009/10 roku w kategorii "posesji" udział wzięli Franciszek Handzlik, Cecylia i Zbigniew Zapiórowie (Gromiec), Renata Bogacz i Lucyna Sulma (Żarki). Balkony zgłosili Dorota Binger oraz Arkadiusz Syc z Libiąża i Stanisława Skupień z Żarek.

Oceniając wystrój zewnętrzny posesji czy balkonu, walory estetyczne, pomysłowość i nawiązanie do tradycji świąteczno-noworocznej komisja w kategorii najładniej oświetlonej posesji przyznała główną nagrodę Franciszkowi Handzlikowi. Najładniej oświetlonym balkonem został ten Arkadiusza Syca z trzeciego piętra bloku nr 22 przy ul. 11 Listopada.

Zwycięska posesja. / Fot. Paweł Salawa- Moją posesję oświetliłem ponad 6 tysiącami żaróweczek. Dobrze, że mieszka ze mną więcej domowników bo rachunki za energię są mniej dotkliwe - śmieje się pan Franciszek. W organizowanym już po raz trzeci konkursie, na najlepszych czekały cenne nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Miejski w Libiążu. Ich wręczenia dokonał osobiście Burmistrz Libiąża Jacek Latko podczas okolicznościowego spotkania z laureatami.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.