Facebook Google+ Twitter

Oszukani statyści w Puławach.

Myślisz,że uda ci się cokolwiek zarobić statystując w filmie? Niestety, możesz przeżyć gorzkie rozczarowanie.Przykładem tego jest chociażby Puławska Grupa Filmowa "Deliria Kfulturia", kręcąca w tym mieście zdjęcia do filmu "W pół drogi".

Działań wspomnianej grupy nie sposób inaczej określić, jak bezczelne oszukiwanie ludzi, godne napiętnowania. Oto na łamach m.in."Dziennika Wschodniego" ukazuje się informacja o poszukiwaniu 100 statystów do wspomnianego wyżej filmu.Organizatorzy proszą o przybycie kandydatów na statystów w strojach z początku XXI w.Nagrywanie ujęć odbywa się w puławskim"Domu Chemika". Zadaniem statystów jest siedzenie na widowni, wpatrywanie się w określone miejsce, klaskanie, wstawanie z foteli, wyrażanie owacji. Niestety, okazuje się, że po skończonych zdjęciach uczestnicy nie otrzymują żadnego honorarium, są po prostu w ordynarny sposób wykorzystani przez producenta filmowego.Wszyscy przed rozpoczęciem zajęć podpisują zgodę na rozpowszechnienie swojego wizerunku.

Zastanawiająca jest podłość i nikczemność organizatorów tego przedsięwzięcia. Warto ostrzec na przyszłość potencjalnych kandydatów,aby nie przychodzili na zdjęcia do tych naciągaczy.Należałoby się również zastanowić nad ukróceniem tego typu działań w przyszłości, tak aby wspomniana instytucja i wszelkie inne, dążące do osiągnięcia zysków drogą oszustwa nie odważyły się na tego rodzaju kroki.Jakież środki zaradcze należy podjąć w tej materii?. Na to pytanie odpowiedzmy sobie sami, przestrzegajmy innych, bojkotujmy nieuczciwych i chciwych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.