Facebook Google+ Twitter

Oszustwo w mBanku?

Czy mBank oszukał ponad tysiąc swoich klientów w konkursie "polecajmbank"? Nagrodami w konkursie miały być aparaty fotograficzne Fuji S1000fd, ale z przyczyn niezależnych od mBanku - ograniczona liczba modelu S1000fd w kanałach dystrybucji - zwycięzcy konkursu mogą liczyć na jeden z modeli Fuji J50 lub J120. Podobno regulamin konkursu przewiduje taką możliwość. Na forum mBanku rozgorzała dyskusja.

http://mstop.pl/1101/nabici-w-aparat/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

mBank po kilku dniach milczenia oświadczył że, prowadzi rozmowy z firmą FUJI tak aby kazdy laureat konkursu otrzymał model s1000fd co niestety pociagnie za sobą wydłużenie terminu oczekiwania na aparat

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mbank twierdzi że dystrybutor nie ma tylu sztuk aparatu s1000fd - KŁAMSTWO. Dystrybutor fuji polska może sprowadzić każdą ilość tego modelu!! sam dzwoniłem do fuji. W regulaminie jest zapisek który mówi iż zamienniki będą "równie atrakcyjne, o maksymalnie zbliżonych parametrach i nie mniejszej cenie - każdy widzi że modele j50 jak i j120 nie można porównać do s1000fd. Wychodzi na to że są równi i równiejsi w mbanku - jedni dostaną aparat warty 800zł a inni o wartości 400zł a każdy minimum 6 osób sprowadził do mbanku i każda z nich wpłaciła 300zł (1800zł) - bank od kilku dni tych klientów traci niestety - mają jeszcze kilka dni na wyjście z tej sytuacji z twarzą. Uczestnicy zgodzili sie nawet poczekać dłużej niż przewiduje regulamin na aparaty. Wiele osób nawet nie wie o tym iz dostanie malutkie zamienniki - to samo dotyczy się osób które wygrały głośniki jak i mp3.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli mBank nie stać na ''tak drogie prezenty'' to będzie go stać na odejście wielu osób z banku.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 06.05.2009 19:20

Kryzys, banki nie stać na tak drogie prezenty ??

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.