Facebook Google+ Twitter

Oszustwo w teleternieju TVN? Zbada to prokuratura

Podstawieni gracze i ustawione pytania. Czy tak wyglądała rzeczywistość programu "Graj o raj" nadawanego na antenie telewizji TVN? To zbada prokuratura. Cała afera wyszła na światło dzienne... podczas programu "live".

Prokuratura przedstawiła zarzuty prowadzącemu program Michałowi F., który jej zdaniem ujawniał ludziom pytania i odpowiedzi. Sprawa trafi na wokandę krakowskiego sądu.

Uczestnicy, aby nie wzbudzać podejrzeń wygrywali mniejsze kwoty - około 6-7 tysięcy złotych. Nieuczciwym zawodnikom z wygranej zostawał zaledwie tysiąc - eszta pieniędzy to najprawdopodobniej "działka" prowadzącego program, który miałby zgarniać ją po programie. Według szacunków policji podejrzany oszukał stację TVN na 19 tysięcy złotych. Oskarżony nie przyznaje się do winy. Powiedział tylko, że odbierał uczestników teleturnieju z dworca i odwoził ich do studia nagrań na prośbę znajomego. Za "fatygę" otrzymywał tylko 200 zł.

Cała sprawa wyszła na jaw przez przypadek podczas programu. Jedna z uczestniczek odpowiedziała na pytanie. Wszystko byłoby dobrze gdyby nie fakt, że odpowiedziała na pytanie, które nie zostało jeszcze w ogóle zadane. Zamiast "dolina" uczestniczka na zadane pytanie odpowiedziała "kiełbasa". Wzbudziło to podejrzenia wśród pracowników stacji. Kobieta zeznała później, że otrzymała pytania i odpowiedzi od Michała F.

Prokuratura bada, w jaki sposób pytania i odpowiedzi trafiły do niepowołanych osób.

Informacja ta nie jest chyba najlepsza dla osób, które bezskutecznie próbowały swojego szczęścia w teleturnieju TVN.

Źródło: wirtualnemedia.pl, fakt.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Smutne to:(

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 07.09.2010 04:22

Jak się nazywał ten prezenter? jak wyglądał?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.