Facebook Google+ Twitter

"Otis" Kanye Westa i Jay-Z nowym hitem? Posłuchaj

Niedawno do sieci trafił najnowszy numer z nadchodzącej płyty Jaya-Z i Kanye Westa. Album "Watch the Throne" ma ukazać się w sieci już 1 sierpnia. Płyty trafią do sklepów trzy dni później.

Album będzie nosił nazwę "Watch The Throne" i jest to pierwsza taka kolaboracja między Kanye Westem i Jay-Z. Udzielali się oni wcześniej na swoich solowych projektach, ale teraz muzycy postanowili wspólnie nagrać pełen album.

Nowy track został wyprodukowany przez Kanye Westa. Wykorzystał on sampel, z kawałka zmarłej legendy Otisa Reddinga "Try A Little Tenderness". To dzięki temu, numer ma klasyczne brzmienie. Jeżeli cała płyta będzie na poziomie "Otis", to pozostaje z niecierpliwością oczekiwać sierpnia.

A na razie, zapraszam do przesłuchania piosenki "Otis".Jak myślicie, czy ten kawałek pojawi się koncercie Kanye Westa na krakowskim Coke Live Music Festival?

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.