Facebook Google+ Twitter

Oto lista zwycięzców w konkursie "Wycieczkowicze"!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2008-04-09 17:44

Konkurs związany z filmem "Wycieczkowicze" rozwiązany! Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi i ogromne zainteresowanie. Tym którym się udało gratulujemy, a tym którym się nie udało zachęcamy do czujności, wkrótce kolejna szansa na nagrody!

 / Fot. Materiały dystrybutoraPrawidłowa odpowiedź na konkursowe pytanie to: Komedia "Wycieczkowicze" powstała na podstawie książki Michala Viewegha.

Oto lista szczęśliwych zwycięzców:

Jan Ziółkowski
Justyna Gauden
Robert Jagodziński
Anita Chrupek
Piotr Pieńkosz
Kuba Kubajewski
Małgorzata Rzymska
Aleksander Sierżęga
Artur Sędek
Mateusz Ciećwierski

O co chodziło w konkursie?

10 zaproszeń na film "Wycieczkowicze" dla wszystkich czytelników, użytkowników, sympatyków i przeglądających Wiadomości24.pl, mieszkających w Warszawie.

Wszystkich miłośników i sympatyków czeskiego kina zapraszamy na pokaz specjalny filmu "Wycieczkowicze". Mamy dla Was 10 podwójnych zaproszeń na projekcję, która odbędzie się 16 kwietnia 2008 roku, o godzinie 19, w warszawskiej Kinotece (PKiN, Plac Defilad 1).

Aby zaproszenie zdobyć trzeba odpowiedzieć na pytanie: Kto jest autorem książki, na podstawie której powstał film "Wycieczkowicze"?

Prawidłowe odpowiedzi należy wysyłać na adres email: m.aleksandrowicz@wiadomosci24.pl. W mailu należy podać odpowiedź na zadanie pytanie i swoje imię i nazwisko. Konkurs startuje w momencie publikacji tego artykułu, a kończy się w poniedziałek, 14 kwietnia, o godzinie 20. Wtedy też ogłoszona zostanie lista zwycięzców. Po odbiór nagrody tradycyjnie zaprosimy Was na Domaniewską 41 (budynek Saturn), na I piętro, do recepcji. Tam po podaniu swoich danych (imienia i nazwiska z maila) otrzymacie zaproszenie.

Konkurs otwarty jest dla wszystkich osób mieszkających w Warszawie. Więcej na temat samego filmu, możecie przeczytać tutaj.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

hahahahahahah

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 09.04.2008 21:37

- Nie wiem...
- No i to jest prawidłowa odpowiedź!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.