Facebook Google+ Twitter

Oto zdobywcy nagrody dla Dziennikarza Obywatelskiego Roku

W 2006 roku Wiadomości24.pl po raz pierwszy zorganizowały konkurs, w ramach którego wyłoniony został Dziennikarz Obywatelski Roku. Ta rywalizacja, zamieniła się w stały element w kalendarzu życia serwisu. Oto dotychczasowi zwycięzcy.

Co roku społeczność w skupiona wokół dziennikarstwa obywatelskiego w Polsce oraz profesjonalni dziennikarze skupieni w Kapitule Konkursu wskazują dziennikarzy obywatelskich roku. Konkurs organizowany przez Wiadomości24.pl nigdy nie był konkursem zamkniętym, w którym nagradzani byli tylko autorzy serwisu. W historii tej rywalizacji zwyciężali dziennikarze obywatelscy publikujący swoje teksty w różnych platformach. Oto oni.

Dziennikarze Obywatelscy 2006 Roku

Wybór internautów

Oliwia Piotrowska / Fot. W24Oliwia Piotrowska - dziennikarka, psycholożka. Jest absolwentką psychologii (specjalizacja kliniczna) na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2003 r. pracowała jako Project Manager w różnego typu firmach i organizacjach, zajmowała się marketingiem i PR.

Od 2007 r. jest związana z Mediami Regionalnymi, najpierw była szefem serwisu mmtrojmiasto.pl. Obecnie zajmuje się rozwojem redakcyjnym dziesięciu portali MM Moje Miasto.

Oliwia Piotrowska przez prawie półtora roku współpracowała z serwisem Wiadomości24.pl jako dziennikarz obywatelski. W swoich artykułach wielokrotnie wykorzystywała wiedzę z zakresu psychologii. Jej cięty język i profesjonalizm docenili czytelnicy - to właśnie ona została Dziennikarzem Obywatelskim 2006 Roku głosami internautów.

ZOBACZ CO PO I GALI WIADOMOŚCI24.PL MÓWIŁA OLIWIA PIOTROWSKA

Wybór Kapituły

Robert Sałata odbiera z rąk Pawła Nowackiego nagrody podczas I Gali Wiadomości24.pl / Fot. W24Robert Sałata - właściciel firmy usługowej. Ukończył szkołę zawodową w Szczecinie. Jego teksty można znaleźć na wielu stronach internetowych, np. rowerowyszczecin.pl. Prowadził bloga demolek.xt.pl, który był dość dobrze znany mieszkańcom jego rodzinnego Szczecina. Jego teksty pojawiały się także w serwisie mmszczecin.pl.

Robert Sałata jest dziennikarzem obywatelskim z krwi i kości. Pisze o tym, co irytuje bądź zachwyca mieszkańców jego miasta. Wiele artykułów poświęca swojemu hobby, jakim jest jazda na rowerze i związane z nią niedogodności, jak brak ścieżek rowerowych czy parkujące na nich samochody. Jak sam mówi, pisze o tym, co dzieje się wokół niego.

ZOBACZ CO PO I GALI WIADOMOŚCI24.PL MÓWIŁ ROBERT SAŁATA

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Jak najbardziej trafny wybór :)
Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jolu gratulacje przesyłam:))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawo,nagrody naprawdę trafiły w dobre ręce .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.