Facebook Google+ Twitter

Otwarcie Centrum Kultury w Lublinie. Konferencja prasowa

Dziś w Lublinie zorganizowano konferencję prasową dotyczącą otwarcia nowo wyremontowanego budynku Centrum Kultury w Lublinie przy ul.Peowiaków 12. W konferencji uczestniczył m.in. prezydent miasta Krzysztof Żuk.

Na otwarcie po remoncie siedziby Centrum Kultury lublinianie czekali 4 lata. W związku z tym wydarzeniem przygotowano serię wydarzeń kulturalnych, mających na celu zaprezentowanie odbiorcom potencjału animatorów i artystów skupionych w Centrum
Kultury, jak i ogromnych możliwości, jakie daje nowa wyremontowana przestrzeń.

Oficjalne otwarcie Centrum nastąpi w dniu 20 września. Z tej okazji zostanie zaprezentowany program artystyczny,który obejmie ponad tygodniowy cykl zdarzeń.Jak deklarują gospodarze, ich celem jest pokazanie instytucji zarówno przez pryzmat nowej, abstrakcyjnej przestrzeni, dostosowanej do nowoczesnych standardów, jak również bogatej oferty artystyczno-edukacyjnej dostosowanej do odbiorców w każdym wieku.

Przy Peowiaków 12 oprócz Centrum Kultury swoją siedzibę będzie miała także filia Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz Ośrodek Międzykulturowych Inicjatyw Twórczych "Rozdroża"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Zobacz także:

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.