Facebook Google+ Twitter

Otwarcie Ducati Poznań

Kto ma ochotę wypróbować, jak motocykle Ducati sprawują się w mieście i na trasie powinien 23-24 lipca zawitać do Poznania.

Ducati - Model 1098 z 2007 roku. / Fot. Rich Niewiroski Jr.HRG Motorownia Motocykle - jedyny dealer tej marki w Wielkopolsce, zaprasza na otwarcie salonu, połączone z jazdami testowymi najnowszymi modelami motocykli marki Ducati.

Otwarcie będzie szansą na przetestowanie najnowszych modeli motocykli Ducati. Na niemal godzinną jazdę testową w okolicach Poznania załapać się będzie można o każdej pełnej godzinie w piątek pomiędzy 12 a 18, w sobotę od 11 do 16 oraz, dla bardzo zainteresowanych, w niedzielę pomiędzy 11 a 14. Na czym będzie można pojeździć? Dominik Szymański z HRG Motorownia Motocykle odpowiada: - Do dyspozycji będą zatankowane do pełna najnowsze modele Ducati: Multistrada 1200, Monster 1100S oraz Hypermotard 796. Dodatkowo w sobotę przejechać będzie się można sportowym Ducati 1198.

Z darmowej jazdy będzie mógł skorzystać każdy, kto okaże dowód osobisty, prawo jazdy, podpisze stosowne oświadczenie o odpowiedzialności za powierzone mienie i wyposażony będzie w niezbędnik motocyklisty - kask, buty, kurtkę, rękawice, etc. Warunkiem będzie też wcześniejsze zgłoszenie udziału pod numerem 61 661 50 71.

Dodatkowo przez cały weekend w Motorowni dla motocyklistów dostępne będą najnowsze modele kasków testowych marki Schuberth: C3, J1 i S1 we wszystkich najpopularniejszych rozmiarach.

A co na miejscu? Kawa i poczęstunek w towarzystwie członków polskich klubów Ducati Owners Club. Do tego cała wystawa motocykli Ducati – GT 1000 Sportclassic, Streetfighter, Hypermotard, Monster 696, 1100, 1100S, Superbike 848, 1098, 1198. Te, które nie są dostępne w polskich salonach będą sprowadzane na indywidualne zamówienie prosto z Bolonii, w zależności od zainteresowania kupujących.

HRG Motorownia Motocykle znajdziesz w Poznaniu przy ul. Krauthofera 58, www.hrg.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.