Facebook Google+ Twitter

Otwarcie dwóch nowych restauracji Sodexo w budynku Intela

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-04-29 13:29

Sodexo Polska On-Site Services, lider w dziedzinie kompleksowych rozwiązań z zakresu usług dla nieruchomości, w połowie kwietnia otworzył dwie restauracje w budynku Intel Technology Poland w Gdańsku.

Jest to debiut nowych konceptów gastronomicznych sieci na terenie Polski - Moment’To by Sodexo oraz Storia Di by Sodexo.

W budynku Intel Technology Poland od września 2014 roku funkcjonuje restauracja BE… by Sodexo. Intel zdecydował się na uruchomienie kolejnych obiektów gastronomicznych, które będą zarządzane i prowadzone przez Sodexo On-site Services, by w pełni zaspokoić oczekiwania ponad 1500 pracowników.

„Otwarcie dwóch restauracji, w unikalnych w Polsce konceptach gastronomicznych, to efekt udanej współpracy z Intelem przy prowadzeniu restauracji BE… by Sodexo.” – powiedziała Katarzyna Skipor, Dyrektor Marketingu Sodexo Polska On-site Services – „Intel jest doskonałym przykładem pracodawcy, który zna i potrafi odpowiedzieć na potrzeby swoich pracowników, zapewniając im dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań żywieniowych.”– dodaje.

W ofercie samoobsługowej restauracji Moment’To by Sodexo znalazły się wszystkie rodzaje kuchni, czyli zarówno dania dla tradycjonalistów, jak i zwolenników diety light, wegetariańskiej czy bez glutenu. Menu Storia Di by Sodexo to potrawy typowo włoskie, m.in. bruschetty, focaccie, pizze z pieca, pasty czy kremowe desery. Propozycję uzupełniają dania na życzenie, przygotowywane przez kucharzy w systemie live-cooking.

Wszystkie trzy koncepty gastronomiczne funkcjonujące w budynku Intela uwzględniają sezonową dostępność produktów oraz są dostosowane do kalendarza obchodzonych świąt. Podobnie jak we wszystkich restauracjach Sodexo w Polsce, potrawy są przyrządzane codziennie, na miejscu, na bazie świeżych składników, pochodzących od sprawdzonych dostawców. Co należy podkreślić, kucharze zamiast gotowych mieszanek przypraw i dodatków, wykorzystują wyłącznie składniki i przyprawy bez zawartości glutaminianu sodu, czyli chemicznego wzmacniacza smaku i zapachu.

Sodexo Polska On-site Services zarządza blisko 80. restauracjami oraz prowadzi techniczną obsługę nieruchomości w ponad 400 obiektach w całej Polsce.

Szczegółowe informacje na temat Sodexo Polska On-site Services dostępne są na stronie www.sodexo.pl.
(Natalia Szymczak)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.