Facebook Google+ Twitter

Otwarcie hali targowej EXPO Kraków

W środę 14 maja została otwarta najnowocześniejsza hala targowa EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie. Obiekt jest jednym z najnowocześniejszych obiektem wystawienniczym nie tylko w Polsce południowej.

Kierownictwo Firmy Targi w Krakowie i rzecznik prasowy. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków Uruchomienie pierwszego prof. Jacek Majchrowski Prezydent Miasta Krakowa odznacza Prezeski Targów. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków tak dużego obiektu otwiera się nie tylko nowoczesny obiekt wystawienniczo - konferencyjny, ale jest startem do otwarcia jeszcze w tym roku dwu o dużych gabarytach obiektów dla potrzeb konferencyjno - artystycznych i konferencyjno sportowych. Miasto Kraków obok atrakcji historycznych staje się też atrakcja organizowanie dla kilkudziesięciu tysięcy uczestników konferencji na wysokim poziomie i z zapleczem hotelarskim.

Przemawia prof. Jacek Majchrowski Prezydent Miasta Krakowa. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków Pełna nazwa Czas otworzyć nowe obiekty. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Krakówobiektu to Międzynarodowe Centrum Targowo - Kongresowe EXPO Kraków. Jest łatwy dojazd tak z dworca PKP Kraków - Główny, PKP Kraków - Płaszów, lotniska Balice czy dworca autobusowego przy ul. Bosackiej.

Wykonana jest ta inwestycja za pieniądze prywatne z szeroką nowoczesną z chodnikami ul. Galicyjską. Ulica została przekazana miastu. Galicyjska prowadzi na szeroki parking gdzie znajduje się 700 miejsc postojowych oraz do hal targowych i biurowca Firmy Targi w Krakowie.

Pani Katarzyna Mussur - Serafin specjalista ds. Promocji Firmy Targi w Krakowie. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków Nowoczesny ten obiekt Strażak odgrywa hejnał krakowski. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków zajmuje 13 tyś. m2 i składa z dwu hal wystawienniczych o pow. 5 tyś. m2 i 4 tyś. m2, sale seminaryjne, restauracje i lobby o powierzchni 1.400 m2. Cały obiekt jest klimatyzowany, a hale i sale konferencyjne mają nazwy powiązane z Krakowem i Galicją jak też zaprzyjaźnionych miast. Można spotkać tu takie nazwy jak hale Wisła, Dunaj. Sale: Bratysława, Budapeszt, Lwów, Praga. Dodatkowo są mniejsze sale na spotkania kameralne. Tłumy gości na otwarciu. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków

Inwestycja powstał w wyniku rekultywacji obiektów po przemysłowych - dawnej Fabryki domów zwanej też PREFABETem. Inwestycja została wykonane z funduszy polskich inwestorów, projekt wykonali polscy architekci jak też wykonawcą była znana na rynku światowym Krakowska Firma Budowlana.

Wiele o tym obiekcie można pisać jak też o zasługach właścicieli i Firmie Targi w Krakowie. Inwestycja ta różni się od innych, że już przed jej zakończeniem właściciele faktycznie wchodzą z imprezami z marszu. Natomiast już są zarejestrowane tak imprezy targowe, konferencje, zjazdy na najbliższy okres jak też na następne lata.

Opisywać można dużo o walorach tych obiektów, ale warto tam przybyć. Najbliższa impreza, na której warto być to: 12 Tuning SHOW i Moto SHOW w dniach 24 - 25 maja. Dojazd miejską komunikacją autobusową - przystanek naprzeciwko marketu M1. Organizatorzy uruchomili specjalną linie autobusową na trasie ul. Pawia - Hotel Galaxy - Centrum Expo Kraków ul. Galicyjska 9.

Polecam strony: www.targi.krakow.pl i www.expo.krakow.pl .

(zdjęcia i materiał jest chroniony prawem autorskim)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.