Facebook Google+ Twitter

Otwarcie Łódzkiego Centrum Komiksu [Zdjęcia]

Pierwsze w Polsce Centrum Komiksu zostało otwarte przy ul. Piotrkowskiej 28 w Łodzi. W uroczystym otwarciu uczestniczyły m.in. władze miasta z prezydent Hanną Zdanowską oraz premier Walonii-Brukseli.

1 z 26 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Fot. Daniel Kowalczyk
Fot. Daniel Kowalczyk

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Gdy by mi nie dano poznać drugiego świata,świata który nie podlega zniszczeniu, który jest niewidoczny jak powietrze, który posiada w sobie siłę nie ujażmioną,może wzruszyć niebem i ziemią I ten świat duchowy dano mi poznać, a to dzięki ,że cząstkę tego ducha mam w sobie który wprowadził mnie w szelką prawdę bo skąd bym co kol-wiek wiedział kto rządy sprawuje nad tym zniszczalnym i tak skomplikowanym światem, gdybym cząstkę tego Ducha nie otrzymał.
Którym Jezus tak powiedział do swoich słuchaczy. Żebyście to zrozumieli musicie być ochrzczeni duchem świętym, o którym wyznawcy w trzech osobach obwieszczają ,a zielonego pojecie w tym temacie nie maja. Wiedzą ,że to nastąpiło w Zielone Święta.

I ten Duch uświadomił mnie,że nie człowiek ponosi winę za wszelkie nieszczęścia które się dzieją na naszych oczach, ponieważ podlegamy kuszeniu otumania nas, że
jak małe dzieci wpadliśmy w sidła przeróżnych wiar i w imię tych wiar pałamy wobec siebie nienawiścią i dźwigamy to jarzmo od dni młodości ,aż po zgon.

I te wiary uśpiły narody zostaliśmy zniewoleni i staliśmy się wyznawcami władcy tego świata jakim jest Szatan. Czcimy przeróżne symbole które są bez wartości ,a największy symbol jaki ma wierzący na co dzień czcić, to są uczynki i pałać miłością do nieprzyjaciół swoich". A że się tak sromotnie nienawidzimy to o nas świadczy, że służymy Bogu którego Jezus nazwał Szatanem.I tego już nikt nie uleczy, bo ten Bóg ma taki kaprys, żeby się dzieci Boże w nienawiści zabijały.Powie ktoś że się powtarzam ,a czy ja piszę coś nowego jak nie zaczerpnięte z tych Świętych ksiąg które są wałkowane od pierwszego wieku po dzień dzisiejszy.A które miały się zakończyć w tym samem wieku." Nie przeminie ten wiek ,a to się wykona"." Zaprawdę za prawdę powiadam wam że ci co tu stoją nie zaznają śmierci ,a królestwo ich zastanie". I tak pozbawieni cierpliwości sami pragniemy dać temu krajowi jaka jest Polska "Prawo i Sprawiedliwość, wyprzedzamy Boga bo nam zabrakło cierpliwości na takie długie czekanie.I jak małe dzieci powtarzamy się ,że my jesteśmy Mesjaszami którzy zamienimy ten kraj na Raj kwitnącej wiśni.Tylko Premier nie może zrozumieć czy jemu przystoi wyśpiewywać tą balladę która od pierwszego wieku została narodom w śpiewie i mowie zwiastowana.I zwracam się, do was którzy niesiecie tą bajeczną przyszłość kiedy zostaniecie posadzeni na tron ,a władcą będzie Szatan i według jego woli musicie rządy sprawować to te pieniądze które wydajecie na taką upośledzoną propagandę, rozdajcie potrzebującym i cierpiącym niedostatek, to sobie zasłużycie na wieczne szczęście w niebiosach .Jeżeli w to wierzycie bo uczynki są marne bracia wierze.Taki ogrom pieniędzy marnować na darmo ."A wszelka władza na niebie i na ziemi pochodzi od Boga".O tym też warto wiedzieć,żeby czasem z Bogiem walki nie toczyć bo takiego pyszałka ten Najwyższy z tej szachownicy rzuca, jak na historia przed oczami stoi.Więcej pokory miłować nieprzyjaciół swoich i powierzyć życie swoje Bogu w którego głęboko wierzycie ,A o chleb powszechni nie musimy się martwic.Chyba racjonalnie opisał. Uczelnie ukończyłem kiedy pewien chrześcijanin podbił w niewole tez chrześcijański kraj szkoły były zamknięte, książka do zdobywania wiedzy było S i N testament który chyba z 1000 razy przeczytałem i w ten czas święcie byłem przekonany 'Że co głupiego u świata tego wybrał Bóg ,żeby zawstydzi mądrych tego świata". Po wojnie los mnie zrobił pracoholika którą to prace zakończyłem 1 IV 2008 roku, a że jestem na emeryturze mogę spokojnie obserwować jak ludzie zadręczają się w jarzmach wiar które obdarzył podwładne sobie narody nazwany Szatanem. I ten mój (pocieszyciel) jak go Jezus nazwał uwolnił mnie od wszelkich wierzeń i władzy ziemskiej, bo jestem wolnym człowiekiem, dużo czytam ,a obecnie przetrawiam dzieło "Rzym Mroczny Ponury I Krwawy" I za to też nie posądzam człowieka Rz
Bo "wróbelki nie orzą i nie sieją a żyją".A resztę można sobie przeczytać co ja pilnie i wiernie przetrawiam, ku nauce i

Komentarz został ukrytyrozwiń

Siedząc przed komputerem obok czerwonymi literami napis mnie zadręcza, że mogę pobrać pożyczkę na dowolny cel. Ten kto rozdaje szczodrą ręką te z piekła rodem pożyczki,powinna matka gdy się urodził świniom na pożarcie oddać. I znów na moim grzbiecie doznałem obficie dobrodziejstwa pożyczki na tak zwane france(Franki)
Moja córka ktoś ją namówił żeby założyła dom weselny,a że była już biedna jak mysz kościelna" więc na dom pobrała pożyczkę na 35 lat france podrożały dom weselny nie wypalił, bo nie miała kontaktu gdzie przed Bogiem sobie młodzi przysięgi składają? Ponieważ jest ateistką i dom weselny gościł tylko Ś J I miałeś chamie złoty róg miałeś chamie czapkę z piór ,a resztę można sobie dośpiewać. Powstał głód i co do ojca z prośbą. Komornik zajął dom i pod mostem było miejsce zakwaterowania.
Kto w tym brał udział ,że w ten czasie żona postradała życia ja byłem otumaniony trucizną którą mi podano, i uległem prośbie córki bym sprzedać mieszkanie i zapłać kredyt w banku który był jak "obok pisze na dowolny cel" Zamieszkałem w moim domu bom go po raz drugi zdobył i co znów piekło rodem w domu, powstało bo psełdo zięć zażądał wszystkich pieniędzy za mieszkanie które bezwiednie sprzedałem.Córka wyjechała do Anglii wnuka tak zadłużyła i z prośbą do dziadka o pomoc i dzięk, że nie mieszkam już w Krakowie bo by mnie z kościami zjedli. I tak ci dobroczyńcy jak wiry roznoszą ulotki po ulicach i skrzynkach na listy zapełniają i nie mogę tego zrozumieć czy tak jak moja córka nawiała z Polski i gdzieś w rzeźni podjęła pracę tylko komornik depcze jej po piętach.
I miałeś chamie złoty róg" (Został jej się tylko sznur".I tak to koło nabrało rozpędu ,a kto go powstrzyma? To chyba Korea wymyśliła receptę na głód który temu krajowi doskwiera.
To jest nie amnezja to jest hipnoza. i żaden Kaczyński nie zmieni i nie zatrzyma tego pędzącego koła bo za jego pychę i pewność siebie, po raz drugi nie spadnie z tego piedestału bo tak chciał jego dziwny Bóg. i niech się Pan Tusk nie martwi,że utraci Premierostwo, bo tylko on i Kwaśniewski dublował swoją koszmarną w tym kraju władzę.
I tym też można się chlubić. Tak mi dopomóż Bóg. człowiek nie wie. że tak sobie imię swojego Boga na daremno bierze." Nie będziesz brał Imienia Pana Boga twego na daremno " ???. I wierzcie mi te bankowe pożyczki to rzeczywiście z piekła rodem i to na moim grzbiecie odczułem.jak mocno palą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oglądając dzisiejszą szopkę "Kawa na ławę" Pan Ochman przekonywał,że Lech Kaczyński tak dobrze rządy sprawował, że naród wybrał go na Prezydęta. To jest prawda?
A ja byłem tak uniesiony tym zwycięstwem ,że wo-gule mi nie przyszło do głowy,że mając taka władzę. I w taki smutny sposób jeden i drugi utracił i jak tu nie wierzyć, że "Każda władza pochodzi od Boga". Widocznie coś przekroczyli, że ten Bóg który daje tą władzę w tak smutny sposub ją odebrał i dał też bratu z tej samej wiary Panu Tuskowi i to po raz drugi.I dlatego nie mogę być ateistą bo tego nie mógł dokonać człowiek.
Święty Augustyn tak nas poucza ,"Wszelka władza świecka pochodzi od Szatana ,a sprawują ją sami grzesznicy" I to chyba jest prawdą bo ta nienawiść wobec swoich bliźnich poświadcza ,że służymy temu bogu o którym już nie Augustyn ,ale syn Boga jasno nam powiedział, że Bogiem tego świata jest Szatan. I dziwię się Panu redaktorowi, że tych pionków głęboko wierzących nie przegoni na cztery wiatry. Jerzy Urban tak przepowiedział, kiedy jeszcze nie było kryzysu." Nie daj Boże co się dzieje z narodem Polskim,że taka amnezja ogarnia ten naród, że za parę lat nie będzie się można sobą komunikować.(Prorok? czy wieszcz.?)
Ten Bóg burzy spokój wśród narodów nawet na ulicach Peru i Boliwii domagają się zmiany rządu. i kochani Bracia w Chrystusie kochajcie się nie zapowiadajcie strajków bo myśmy to już przerabiali."Kawa na Ławę". Jest spektakl cząstki"Świat Według Kiepskich"
Redaktor Bogdan Rymanowski ,ma nerwy jak Premier Donald Tusk. Jak prowadzić z takimi pionkami tak poważną dyskusję?. I jak tu rządzić Panie Premierze.Jak tu rządzić?" "Bądźcie jednomyślni, w świętych obcowano"Ani dzikie zwierzęta nie pałają taką nienawiścią wobec swoich braci wierze" Rzymski historyk Ammianusus Marcelius 333-400 to nie był 21 wiek,to był 4 wiek bracia w Chrystusie. Żyjemy w bardzo krytycznych czasie? ???? Że ja nie jestem posłem bym sobie zadrwił z głęboko wierzących.którzy tak się cholernie kochają.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Uczony tego świata posiada mądrość skonstruować inteligentną rakietę, tylko dlaczego niema takiej zdolności żeby zakodować w umyśle człowieka mądrość, by nie popełniał takich sromotnych błędów jak bunty uliczne niszczy jak opętany co mu stoi na przeszkodzie. Człowiek rozpętuje barbarzyńskie wojny?I co mu to da?Jaką przyniesie mu korzyść rok rocznie wydzierać się przed domem człowieka który ocalił ten kraj od nie przewidzianego nieszczęścia. Kto tak blokuje rozum człowiekowi.że nie może odróżnić złe od dobrego?
Czy nie warto przytoczyć słowa z pierwszego wieku który nazwany jest do dnia dzisiejszego synem Boga i ten człowiek powiedział całemu światu, że tym światem rządzi Bóg zwanym Szatanem.
Skąd taka nienawiść objęła narody tego świata .Skąd? I to są ludzie z pod sztandaru miłuj bliźniego jak siebie samego" Co Tobie jest winien Ten człowiek jak Ty jeszcze nie byłeś na tej ziemi. To czynią nie laty.Tylko ta nienawiść opętała niemal cały ten świat. Więc kto to czyni ? Czy nie prawdę powiedział Jezus ,że Szatan jest naszym Bogiem"
A może ta klątwa którą papież Marcin V miotał na króla Jagiele i wszystkich Polaków za zniszczenie zakonu N,M,P,I tej klątwy do dnia dzisiejszego nikt nie odwołał. Pogubiliśmy się bracia wierze stawiamy pomniki ludziom bez wartości .a człowiek który nas ocalił z jednej nie wiadomej włóczymy po sadach i pytam kto nam zabiera rozumowanie kto? i to czynią ludzie z tytułami profesorów prawa. Więc kto nas tak blokuje? wołam kto?
Bogiem tego świata jest Szatan. I to powinien wiedzieć każdy chrześcijanin,że przez niego jesteśmy tak sromotnie kuszeni. "To widać słychać i czuć" A gdy w te słowa Jezusa nie wierzymy to po jaką cholerę mówicie. że jesteście wierzącymi.I też pytam?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Komu jak komu ale Generałowi Jaruzelskiemu powinni postawić pomnik nie SLD ale wszyscy którzy wystąpili przeciwko układowi Warszawskiem, bo i tylko dzięki, że żyją mogą zawdzięczać Temu skromnemu człowiekowi który sam poświecił się wydał narodowi fikcyjną wojnę bo zdawał sobie sprawę co będzie się dziać z tym zbuntowanym krajem kiedy ze wszystkich stron będzie otoczony obcymi i własnymi siłami pod dowódcą, Breżniewa.
I pytam kiedy Polak będzie mądry przed szkodą i zacznie myśleć pozytywnie, że dzięki Wojciechowi Jaruzelskiemu, że ten kraj nie został zamieniony w drugą Warszawę.
Za mądrość chwała Generale Bo wieszcza mądrość Cię olśniła dzięki Twojemu rozumowi Warszawa się nie powtórzyła. I z takim napisem pomnik stanie, za ocalenie Generale.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.