Facebook Google+ Twitter

Otwarcie Mostu Solidarności w Płocku zostanie przesunięte?

Otwarcie największego i najdłuższego mostu podwieszanego w Polsce, którego budowa została zakończona w listopadzie zeszłego roku w Płocku może nie odbyć się na początku września. Jakość asfaltu na drodze dojazdowej pozostawia wiele do życzenia.

Most Solidarności w Płocku podczas budowy. / Fot. Wikipedia.pl/NeutronCo raz częściej mówi się o przesunięciu otwarcia płockiej przeprawy. Urząd Miasta w Płocku nie zaakceptował jakości asfaltu na estakadzie, która prowadzi do mostu. Wykonawca prawdopodobnie zdecyduje się zerwać starą nawierzchnię, zastępując ją nową.

Płocki most gotowy był już w listopadzie zeszłego roku, lecz z braku funduszy, nie było do niego dróg dojazdowychNowy Most Solidarności. / Fot. Fotogaleria Płocka/www.plock24.pl. Urzędnicy ratusza zapewniają, że most zostanie otwarty we wrześniu, lecz poprzednich obietnicach dotyczących kina czy amfiteatru mieszkańcy miasta mają wątpliwości, czy władze dotrzymają słowa. Nikt oficjalnie nie podaje daty przecięcia wstęgi.

Jak nieoficjalnie dowiedziała się Gazeta Wyborcza spór wokół mostu dotyczy szorstkości asfaltu na drogach, które do niego prowadzą. Urząd miasta zapewnia, że koszty wymiany nawierzchni poniesie wykonawca.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

+!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.