Facebook Google+ Twitter

Otwarcie nowego butiku Marciano Guess

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-06-30 11:42

Otwarcie nowego butiku Marciano Guess w Klifie. Za projekt wykonawczy butiku i nadzór nad pracami wykończeniowymi odpowiadała firma OTOMI store design lab.

Marciano oferuje produkty z najwyższej półki. I takie jest też wnętrze nowego, warszawskiego butiku marki. Wysokiej jakości materiały wykończeniowe i subtelne podświetlenia tworzą niepowtarzalny, wyrazisty styl i jednocześnie współgrają z aranżacją eleganckiej galerii handlowej.
- „W salonie dominuje czerń i biel. Surowa, matowa faktura betonu została zestawiona z połyskiem czarnych, szklanych paneli, lustrami i stalą nierdzewną, tworząc nowoczesne, oryginalne wnętrze. Całości dopełnia naturalne drewno. Meble są bardzo proste w formie, za to wykonane z najlepszych materiałów. Elegancka przestrzeń zaskakuje ciekawą formą lady kasowej oraz niezwykle kobiecymi, zmysłowymi i pełnymi koloru grafikami” – mówi Małgorzata Seta architektka prowadząca projekt.
Niepowtarzalne wrażenie, jakie odnosimy wchodząc do salonu, to niewątpliwie zasługa przemyślanej gry światłem. Znajdziemy tu zarówno dużą, świecącą płaszczyznę mebla, czy wnęki sufitowej, jak i pojedyncze linie świetlne na krawędziach akrylowych półek.
Pracownia OTOMI czuwała nad całym procesem tworzenia sklepu – od uzgodnień z galerią handlową, przez przygotowanie projektu wykonawczego, po nadzorowanie i koordynację prac na budowie, montaż mebli i innych elementów wyposażenia. Wszystko to przy napiętym harmonogramie i z zachowaniem najwyższych standardów.
(Justyna Korowiecka)

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: butik OTOMI Guess


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.