Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24230 miejsce

Otwarcie parku handlowego VENDO PARK w Starej Lubowli.

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-08-27 10:27

Po udanym otwarciu parku handlowego VENDO PARK w Roudnicach nad Labem (Czechy), w marcu tego roku, przyszedł czas na Starą Lubowlę (Słowacja), gdzie 22 sierpnia otwarto kolejny obiekt VENDO PARK.

Stara Lubowla leży w północno-wschodniej części Słowacji, ok. 15 km od granicy z Polską. „Dzięki temu, że do Polski jest blisko, nasi najemcy mogą skierować swoją ofertę również do polskich klientów“, powiedział Michael Tauwinkl, Kierownik Działu Ekspansji w TREI Real Estate.

VENDO PARK w Starej Lubowli jest już drugim obiektem na Słowacji. Od listopada 2012 r. działa już VENDO PARK w miejscowości Bánovce.

VENDO PARK w Starej Lubowli posiada ponad 4.500 m² powierzchni handlowej, która w całości znalazła już najemców oraz 125 miejsc postojowych. Ze znanych marek znajdziemy tutaj KiK, TAKKO, Deichmann, Gate, Nay, Orion, Dráčik oraz Sportisimo. W VENDO PARK w Starej Lubowli klienci znajdą również supermarket z bogatym wyborem towarów.

W październiku tego roku TREI Real Estate otworzy pierwszy VENDO PARK w Polsce, w Nysie. W ten sposób całkowita powierzchnia handlowa w centrach VENDO PARK w Polsce, Słowacji i Czechach osiągnie prawie 30.000 m².

TREI Real Estate
TREI Real Estate GmbH jest spółką zarządzającą nieruchomościami należącymi do grupy Tengelmann. Oprócz Niemiec TREI działa jeszcze
w sześciu innych krajach w Europie. Zasoby powierzchni są w 80 procentach długoterminowo wynajęte klientom spoza koncernu. Przychody z najmu wynoszą prawie 100 mln euro rocznie. Główną działalnością TREI, oprócz zarządzania istniejącymi nieruchomościami, jest budowa parków handlowych w kraju i zagranicą. TREI buduje i komercjalizuje centra handlowe pod nazwą VENDO PARK w Czechach, Słowacji i Polsce. Aktualnie opracowuje się ponad 20 projektów w kraju i zagranicą.

Grupa Tengelmann
Grupa Tengelmann działa na rynku międzynarodowym i jest właścicielem sklepów z różnych branż, m. in. OBI, KiK, Kaiser’s Tengelmann, Baby Markt.de oraz Plus.de. W skład koncernu wchodzą także: spółka zarządzająca nieruchomościami TREI Real Estate oraz spółki inwestycyjne Emil Capital Partners w Stanach Zjednoczonych oraz Tengelmann Ventures w Niemczech, które od wielu już lat inwestują w projekty typu start-up. Ta rodzinna firma została założona w 1867 r. w Mülheim an der Ruhr, obecnie kieruje nią już piąta generacja właścicieli. Grupa Tengelmann jest obecna
w 18 krajach, w ponad 4.300 sklepach zatrudnia ponad 83.000 pracowników, a jej obrót roczny przekracza 11 mld euro.

(anna j)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.