Facebook Google+ Twitter

Otwarcie salonu Bose w Galerii Mokotów

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-10-28 12:00

Firma obchodzi 50 rocznicę powstania, jako najbardziej uznana marka w dziedzinie dźwięku.

W dniu 18.10.2014 otwarto nowy salon Bose w warszawskiej Galerii Mokotów. Od kilkudziesięciu lat innowacje firmy Bose zmieniają świat nie tylko w dziedzinie sprzętu audio. Produkty Bose zyskały status kultowych wśród urządzeń używanych w domu i samochodzie, w podróży i w miejscach publicznych. Od domowych systemów rozrywki i systemów muzycznych po słuchawki redukujące hałas, cyfrowe systemy muzyczne, głośniki Bluetooth i rozwiązania profesjonalne — Bose zmienia sposób słuchania muzyki.

Nowy salon producenta jest podobnie wyjątkowy i zaawansowany. Projekt tego salonu powstał w Bose Corporation jako nowy globalny standard dla wszystkich krajów w których Bose ma swoje własne firmy. Polska jest jednym z pierwszych europejskich krajów w których powstał salon firmowy według tego nowego bardzo zaawanasowanego projektu. Biuro projektowe OTOMI było odpowiedzialna za dostosowanie rozwiązań do lokalnych polskich przepisów i wymogów Galerii Mokotów, jak też za szczegóły zastosowanych tutaj rozwiązań technicznych.

W toku budowy kluczowa była współpraca wielu zaangażowanych podwykonawców. Najważniejszym z nich była firma Forbis Group, pełniąca obowiązki generalnego wykonawcy. Ze strony firmy Bose nad procesem czuwał doświadczony kierownik projektu Stephan Gerard. Najciekawszymi i zarazem najtrudniejszymi elementami wnętrza są witryna i ściana przecinająca lokal. Ta pierwsza przypomina ogromny głośnik. Dodatkowo skośne podcięcie wejścia nadaje całości dynamiki, która jest kontynuowana przez ścianę pokrytą laminatem Formica. Ściana ta, o długości kilkunastu metrów, wymagała równocześnie milimetrowej precyzji. Dzięki znakomitej jakości prac generalnego wykonawcy, firmy Forbis Group, udało się tu uzyskać wyjątkowy efekt.

Dla polskich partnerów firmy Bose, OTOMI i Forbis Group, ogromną satysfakcją jest fakt, że oferowana przez firmy jakość obsługi i prac jest na poziomie oferowanym przez renomowane firmy projektowe i wykonawcze na rynkach Europy Zachodniej.Zapraszamy wszystkich do osobistego przekonania się, jak znakomicie mogą współgrać topowe produkty z wyjątkowym sklepem!
(Aga Litwin)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.