Facebook Google+ Twitter

Otwarte Mistrzostwa Zbąszynia w tenisie stołowym

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-11-08 22:43

5 listopada 2011 w Zbąszyniu, odbyły się zawody z tenisie stołowym. Do rywalizacji przystąpiło 78 zawodników. W ciągu 7 godzin rozegrano 264 pojedynki na 11 stołach.

Komunikat z Otwartych Mistrzostw Zbąszynia w Tenisie Stołowym

Rozgrywki w tenisie stołowym / Fot. Zdjęcie prasoweUczczenie Święta Odzyskania Niepodległości, popularyzacja tenisa stołowego, umożliwienie czynnego wypoczynku, wzmacnianie zdrowia i kondycji uczestników oraz wyłonienie najlepszych zawodników w 2011 roku to główne cele, które realizowane były w ramach Otwartych Mistrzostw Zbąszynia w Tenisie Stołowym.

Zawody odbyły się w sobotę 5 listopada 2011 w hali sportowej "Zbąszynianka".
W turnieju w kilku kategoriach wystartowała rekordowa liczba 78 zawodników i zawodniczek (w roku 2010– 49) ze Świebodzina, Przemętu, Siekowa, Kluczewa, Podmokli, Zbąszynka, Radomierza, Błotnicy, Wschowy, Opalenicy, Kosieczyna, Babimostu, Radoszyna, Przychodzka, Ciborza, Stefanowa, Przyprostyni i Zbąszynia.

W ciągu 7 godzin rozegrali oni łącznie 264 pojedynki na 11 stołach. Mecze rozgrywane były do trzech wygranych setów do 11 punktów w kategorii open oraz do dwóch wygranych setów w pozostałych kategoriach. W grupie kobiet do rywalizacji przystąpiło 14 zawodniczek, które zagrały eliminacje systemem grupowym, a następnie po 3 najlepsze spotkały się w grach finałowych.
Rywalizację wygrała Malwina Szczebiot ze Zbąszynia przed Julią Opic i Natalią Opic (obie z Przyprostyni).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.