Facebook Google+ Twitter

Otwarte warsztaty DJ-skie w Saskim Brzegu

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-08-21 12:54

Już od 21 sierpnia w Saskim Brzegu dniem i nocą wszyscy chętni będą mogli spróbować swoich sił za konsoletą, przetestować profesjonalny sprzęt i wymienić się doświadczeniami – ruszają otwarte warsztaty DJ-skie Open Decks Sessions.

Tworzysz własne sety? Interesujesz się DJ-ką? Już od 21 sierpnia w Saskim Brzegu dniem i nocą wszyscy chętni będą mogli spróbować swoich sił za konsoletą, przetestować profesjonalny sprzęt i wymienić się doświadczeniami – ruszają otwarte warsztaty DJ-skie Open Decks Sessions, organizowane we współpracy z WSDJ Studio.


21 sierpnia od 14:00 do 18:00 w Saskim Brzegu na uczestników będzie czekał sprzęt marki Pioneer DJ oraz profesjonalni DJ-e, którzy wcielą się w instruktorów i przekażą tajniki swojej sztuki – odpowiedzą na wszystkie pytania, zdradzą przydatne sztuczki i podpowiedzą, jak się rozwijać.

"Uczestnicy naszych warsztatów będą mieli możliwość znalezienia się na kilkuminutowym video secie, który nagramy podczas całego wydarzenia. Materiał będzie przedstawiał śmiałków za konsoletą i zostanie udostępniony na fanpage’u WSDJ Studio" – zapowiadają organizatorzy. Dodatkowo, w trakcie warsztatów będzie można przetestować kamery sportowe Drift HD Ghost i wziąć udział w konkursach z nagrodami. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne.

Aby wziąć udział w warsztatach, należy wysłać zgłoszenie na maila biuro@wsdj.pl. W wiadomości należy uwzględnić swoje imię, nazwisko oraz wiek. DJ-e, którzy chcą zaprezentować się na wydarzeniu, na ten sam adres powinni przesłać swojego seta.

Warsztaty DJ-skie w Saskim Brzegu odbywać się będą dwa razy w tygodniu. Terminy najbliższych spotkań: 25 i 28 sierpnia, 1 i 4 września. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych wydarzeń zamieszczane są na bieżąco na fanpage’ach Saskiego Brzegu i WSDJ Studio.
FanPage Saskiego Brzegu
FanPage WSDJ Studio
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.