Facebook Google+ Twitter

Otwarto boisko w Trzemiesznie Lubuskim

W Trzemesznie Lubuskim po gruntownym remoncie otwarto boisko do piłki nożnej zlokalizowane przy ul. Świebodzińskiej.

Boisko od wielu lat jest użytkowane przez Klub Sportowy „Znicz" Trzemeszno Lubuskie, który prowadzi na nim swoją działalność w postaci organizacji treningów i rozgrywek piłkarskich.
Na uroczystym otwarciu boiska obecny był Burmistrz Sulęcina Michał Deptuch, Zastępca Burmistrza Zbigniew Gruca, Europoseł prof. Bogusław Liberacki, Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart, Prezes Klubu Sportowego „Znicz" Trzemeszno Jerzy Koza oraz piłkarze i kibice klubu. Podczas uroczystości Burmistrz Sulęcina oraz Starosta Sulęciński przekazali na rzecz klubu drobne upominki w postaci zestawów piłek. Z okazji otwarcia boiska na nowej murawie rozegrano dwa mecze. W pierwszym zagrali oldboye dla uczczenia pamięci zmarłych piłkarzy „Znicza" Trzemeszno. Następnie rozegrano mecz ligowy „Znicz" Trzemeszno – „Kosmos 78" Rudnica, który zakończył się wynikiem 3:1.
Gmina Sulęcin w ramach funduszu sołeckiego przekazała środki na: zakup i montaż kontenera socjalnego w kwocie 18.000 zł oraz budowę części ogrodzenia boiska wraz z dwiema bramami wjazdowymi w kwocie 29.000 zł. Ponadto wykonano przyłącze wodociągowe i doprowadzono wodę do kontenera szatniowego na kwotę 3.500 zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.