Facebook Google+ Twitter

Otwarto pierwsze Weber SPOTy w Polsce

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-05-13 09:21

W Gdyni i Lublinie powstały pierwsze miejsca spotkań Weber SPOT. SPOTy mają umożliwić inwestorom, architektom, wykonawcom i dystrybutorom pracę nad projektem w komfortowych warunkach.

Weber SPOT to miejsca spotkań i rozmów na temat inwestycji – niezależnie, czy jest to budowa domu jednorodzinnego czy większa inwestycja. Goście znajdą w nich przestrzeń, gdzie wygodnie, przy kawie omówią szczegóły projektu budowlanego i jego wykonania. W Weber SPOT umieszczono ekspozycję wielu rozwiązań budowlanych niezbędnych do realizacji inwestycji – od wykonania posadzek, doboru odpowiednich zapraw klejowych, fug i silikonów, aż po ocieplenie i wykończenie elewacji. Przy wsparciu ekspertów można tu wybrać najlepsze dla siebie rozwiązanie. Weber SPOT w jednym miejscu koncentruje ofertę materiałów budowlanych i fachową wiedzę na temat budowy.

W Weber SPOT do dyspozycji gości będzie również niewielka sala konferencyjna, w której w większym gronie można porozmawiać na temat projektu czy jego realizacji, albo przeprowadzić szkolenie dla swoich pracowników. Odwiedzający Weber SPOT mogą też liczyć na fachowe doradztwo ekspertów Weber. Korzystanie z przestrzeni przygotowanej przez Weber jest bezpłatne.

W każdym punkcie Weber SPOT znajdzie się też specjalna szafa z całą paletą tynków, które można obejrzeć w świetle dziennym bez konieczności wychodzenia ze SPOTu. Taka technologia pozwoli szybko i wygodnie porównać różne tynki i dobrać najbardziej odpowiedni do swoich oczekiwań.

„Przy tworzeniu Weber SPOTów inspirowaliśmy się m.in. ideą co-workingu. Chcieliśmy, aby SPOTy stały się wygodnym miejscem do pracy dla wszystkich osób zaangażowanych w realizację budowy” – mówi Anna Marcol, Kierownik Komunikacji Marketingowej z Weber. „Zdajemy sobie sprawę, że naszym Klientom często brakuje odpowiedniej przestrzeni do omówienia projektu. Spotkania inwestora z wykonawcą mają miejsce w hurtowniach budowlanych albo na placach budowy. Do tej pory brakowało profesjonalnych i komfortowych miejsc do rozmowy na temat projektu. Teraz będzie ich w Polsce co najmniej kilka. Mamy nadzieję, że będą aktywnie wykorzystywane” – podsumowuje.

W sieci Weber SPOT oprócz Gdyni i Lublina znajdzie się też Warszawa, Wrocław i Rzeszów. Każdy Weber SPOT będzie otwarty od poniedziałku do piątku od 7:00 do 18:00.

Więcej informacji na temat miejsc spotkań Weber SPOT znajduje się na stronie www.netweber.pl.
(Weber Weber )

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: Weber SPOT


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.