Facebook Google+ Twitter

Otworkowy Kraków

Szukając nowego i niebanalnego spojrzenia na Kraków Grupa Fotograficzna "Odbicie" posłużyła się najstarszą metodą utrwalania rzeczywistości - camera obscura.

plakat / Fot. OdbicieWłasnoręcznie sklecili duże, drewniane pudło (100cm x 50cm) z dziurką, zaopatrzyli się w wielkoformatowy papier światłoczuły i ruszyli na miasto. Nie było lekko - obscura ważyła swoje i, co gorsze, wzbudzała podejrzenia przechodniów i Straży Miejskiej.

Ale udało się. Takiego Krakowa na pewno jeszcze nie widzieliście! Efekty można będzie zobaczyć w Domu Kultury "Podgórze" już 10 marca. Warto przyjść bo…

"Kraków jeszcze nigdy tak jak dziś..."!

Wernisaż 10 marca, godz. 20. Dom Kultury "Podgórze" ul. Krasickiego 18. Sala Kameralna.


Grupa Fotograficzna "Odbicie" ma charakter międzyuczelniany i międzywydziałowy. Została założona przez entuzjastów fotografii, którzy poznali się podczas Warsztatów Fotografii Otworkowej CAMERA OBSCURA w 2005 i 2006 r. "Odbicie" jest otwarte zarówno dla osób, które do tej pory nie zajmowały się fotografią, ale pragną badać nowe dla siebie obszary sztuki, jak i dla tych, które mogą się pochwalić dużym dorobkiem w tej dziedzinie.
www.odbicie.netWybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.