Facebook Google+ Twitter

Otwórz serce dla Konrada Niebudka

W poniedziałek 15 czerwca, w Teatrze Zagłębia w Sosnowcu, odbędzie się koncert charytatywny. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane na leczenie Konrada Niebudka.

W życiu człowiek przechodzi kilka kryzysów. Niektóre związane są z pracą, szkołą, czy problemami egzystencjalnymi. Jednak z tymi wszystkimi problemami możemy sobie poradzić, poważne problemy zaczynają się gdy zabraknie zdrowia.

„Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą”, są to słowa Augustyna z Hippony. Jednak w walce z chorobą ważna jest pomoc i wsparcie innych osób. Dzisiaj w Teatrze Zagłębia odbędzie się koncert, którego hasło przewodnie brzmi „Serce dla Konrada”. Podczas tego koncertu zostaną zebrane fundusze na dalsze leczenie i rehabilitację Konrada Niebudka.

21-letni Konrad jest studentem łódzkiej "Filmówki". Zanim został studentem, uczył się w renomowanym III Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Katowicach, był uczniem klasy o profilu polityczno–historycznym. - Zawsze uśmiechnięty, koleżeński, roznosiła go energia i radość życia. Zresztą był uczniem wspaniałej klasy – wspomina nauczycielka ucząca Konrada w liceum.

- Cała szkoła i grono pedagogiczne wspierają go w trudnych chwilach – dodaje nauczycielka. W latach 2004-2007 razem ze swoim przyjacielem Piotrem prowadził szkolny radiowęzeł. Nie była to jedyna pasja młodego człowieka, kolejna to futbol amerykański. Konrad był jednym z pierwszych zawodników AZS Silesia Miners. Grał na pozycji kickera (kopacz) oraz cornerbacka (druga linia obrony). Z występów zrezygnował po rozpoczęciu studiów w łódzkiej szkole filmowej.
Kolejna wielka pasja jest fotografia.

Wszystkie fundusze z dzisiejszego koncertu zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację Konrada. Bilet-cegiełka na dzisiejszy koncert w Teatrze Zagłębia w Sosnowcu kosztuje 25 zł. Na deskach Teatru Zagłębia wystąpią przyjaciele Darka Niebudka, taty Konrada, którzy przez 8 lat był pracownikiem tego teatru. W wydarzeniu wezmą udział m.in. Janusz Radek, Ewa Kopczyńska, Barbara Lubos-Święs, Jacek Łapot i wielu innych artystów o otwartych i gorących sercach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.