Facebook Google+ Twitter

Otwórz własną firmę i zrób to profesjonalnie

W Łodzi trwa kolejna edycja szkolenia "Rozwój przedsiębiorczości akademickiej drogą do sukcesu województwa łódzkiego", realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013. Projekt jest współfinansowany przez UE.

logo szkolenia / Fot. Anna KleinSzkolenie jest bezpłatne i przede wszystkim jest adresowane do studentów, doktorantów oraz pracowników naukowych, którzy pragną uruchomić własną działalność gospodarczą w formie spin off łączącą sferę nauki i biznesu. Kurs, trwający 70 godzin, prowadzony jest przez specjalistów posiadających dużą wiedzę w zakresie funkcjonowania małych i dużych przedsiębiorstw w Polsce i na świecie. Dostarcza mnóstwo informacji z zakresu funkcjonowania spółek spin off oraz pozyskiwania środków finansowych na działalność firmy (fundusze venture capital, anioły biznesu, 7. Program Ramowy UE).

Dużym atutem szkolenia jest pomoc uczestnikom w przygotowaniu biznes planu, który jest niezbędny do uruchomienia własnej działalności. Do udziału w projekcie została także zaproszona firma, która powstała w formie spin off. Jej przedstawiciele będą mogli opowiedzieć o początkach swojej pracy.

Projekt jest realizowany od 01.03.2010 do 30.11.2011r. O terminach poszczególnych edycji można przeczytać na stronie http://spin-off.com.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.