Facebook Google+ Twitter

Otylia Jędrzejczak wystartuje do europarlamentu z PO? Ma otrzymać drugie miejsce na liście

Otylia Jędrzejczak prawdopodobnie wystartuje z ramienia Platformy Obywatelskiej do Parlamentu Europejskiego.

 / Fot. Grzegorz Dembiński / PolskapresseRada PO w Kujawsko-Pomorskiem przygotowała listę 10 kandydatów, którzy wystartują w eurowyborach. Wśród kandydatów znalazła się też mistrzyni olimpijska z Aten, Otylia Jędrzejczak. Jak podaje Polska Agencja Prasowa, była pływaczka otrzymać ma drugie miejsce na liście. "Jedynką" ma być poseł Tomasz Lenz. Inni startujący to: europoseł Tadeusz Zwiefka, Dorota Jakuta, Sławomir Kopyść.

Otylia Jędrzejczak urodziła się w 1983 r. w Rudzie Śląskiej. Jest trzykrotną medalistką olimpijską (1 złoty medal, 2 srebrne) z igrzysk w Atenach, które odbyły się w 2004 r., dwukrotną mistrzynią świata i wielokrotną mistrzynią Europy. Trzykrotnie pobiła rekord świata. W 2004 r. otrzymała z rąk prezydenta Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

Panowie!
Tak trzymać! trzymać głowę Otylii pod wodą, żeby już nigdy nie wypłynęła.

Światowe osiągnięcia, wykształcenie, praca dla chorych - furda! Trzeba ją zmieszać z Lepperem, pozgrzytać zębami ze złości że Cymański dzieciom mieszkania kupił i do przodu! Hej, orły sokoły!

Komentarz został ukrytyrozwiń

:(

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 11.03.2014 18:02

Pani Elu, uczę się kultury od Stefana Niesiołowskiego i Julii Pitery. No i Jacka "heil Hitler!" Protasiewicza.

"O nic"

? Naprawdę o nic? Już pewnie pani nie pamięta, jak obecny premier jako przedstawiciel opozycji wyśmiewał Jarosława Kaczyńskiego, że ten wpuszcza do rządu "człowieka z wyrokami". Miał tu na myśli Andrzeja Leppera. Mistrzyni olimpijska również jest "człowiekiem z wyrokiem", ale ma coś, czego Lepper nie miał - złote medale.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Panie Łukaszu
No to sobie Pan poużywał . Nie poznaję Pana . Tyle hałasu o nic .Ktoś zaproponował Otylię Jędrzejczak na kandydatkę . Jeszcze daleka droga aby znalazła się na liście .
Tyle emocji , złości ,zawiści , nienawiści , wylewania pomyj .
To takie polskie ...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 11.03.2014 15:51

"Fakty" już zaczęły podprogową kampanię przyszłej pani europoseł https://www.facebook.com/photo.php?v=735669959799390

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 11.03.2014 14:42

"unijne pieniądze nie śmierdzą to sportowcy i inni wcześniej niezwiązani z polityką chwytają się łatwej pensji."

Przypomnę tylko, że na listach PiS w 2011 roku znaleźli się przedstawiciele prawie wszystkich rodzin smoleńskich. O europośle Cymańskim (wybranym z list PiS) pisałem poniżej. To wszystko prawica. Bez obłudy, proszę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 11.03.2014 14:40

Panie Andrzeju,

Cymański z pensji europosła kupił wszystkim swoim dzieciom mieszkania (do czego przyznał się w "Kawie na ławę"). Ze dwa lata temu "Newsweek" czy "Wprost" pisały o jego skąpstwie i oszczędności, wszystko po to, żeby się nachapać jak najwięcej, bo już wtedy wiedział, że na kolejną kadencję z ramienia Solidarnej Polski nie ma szans. Dziennikarz pisał, że Cymański jako głowa wielodzietnej rodziny był biedny jak mysz kościelna. Dopóki nie wybrano go do PE.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bartku nie podniecaj się tak, bo jeszcze popuścisz...;)
Polityk, każdy, to kłamca, coś ty maluch z przedszkola, że nie wiesz?

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Na pewno festiwalu celebrytów na listach Platformy nie będzie."

"Ale my koncentrujemy się – i to będzie na pewno wyraźna przewaga – na takim konstruowaniu list, aby wynik był dobry, ale przede wszystkim, żeby w europarlamencie znaleźli się ludzie, którzy umieją pogodzić popularność z kompetencjami. Bo w przyszłym europarlamencie będą potrzebni także ludzie kompetentni, a nie tylko popularni. Ale popularność jest też ważną zaletą polityka. Więc ja wcale nie chcę kpić ani szydzić z list naszych konkurentów. Każdy buduje je tak, jak potrafi najlepiej."

Mówił miesiąc temu nie kto inny jak Pierwszy Kłamca RP, Donald Tusk.

Komentarz został ukrytyrozwiń

PO chce nawiązać rywalizację z lewicą, która stawia na różnych "gwiazdorów" nie kojarzących się z polityką. Tam są sportowcy to i oni chcą jakiegoś mieć. A że unijne pieniądze nie śmierdzą to sportowcy i inni wcześniej niezwiązani z polityką chwytają się łatwej pensji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.