Facebook Google+ Twitter

Otyłość coraz większym problemem w USA!

Hamburgery, frytki, chipsy oraz brak ruchu - wszystko to powoduje tycie. Sytuacja w USA nie jest zadowalająca - plaga otyłości rozprzestrzenia się w coraz to szybszym tempie.

Hamburger / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Hamburger_sandwich.jpg&filetimestamp=20050324163255Już prawie co trzeci mieszkaniec USA cierpi na otyłość. Ponad 72 mln Amerykanów nie mieści się w ubrania o rozmiarze XL. W ciągu ostatnich dwóch lat liczba osób z otyłością zwiększyła się o 2,5 mln. Jak informuje telewizja Team, w całych Stanach Zjednoczonych wskaźnik osób dotkniętych otyłością wynosi 27 proc., a w 9 stanach USA przekracza 30 proc.

Przeprowadzone badania wykazały również, że problem otyłości jest związany z poziomem wykształcenia - im wykształcenie wyższe, tym większa szansa na utrzymanie odpowiedniej wagi.
Miejmy więc nadzieję, że taka sytuacja nie zaistnieje w naszym kraju.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

A dla autorki : gwiazdki:). Za mało na W24 tematyki "poza krzyżowej" więc już warto pochwalić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Zdzisławie wydaje mi się, że idzie Pan na intelektualne skróty. Ratuje nas przede wszystkim brak upraw GMO i żywności "sztucznej" w takiej ilości jak ją "pochłaniają" Amerykanie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Od wejścia do M..., o których napisał Pan Jacenty ratuje nas albo silna wola albo zasmakowanie wcześniej tego, "czegoś " co tam serwują. Najwidoczniej Amerykanie zdążyli już przywyknąc do tak "słabych rarytasów".

Komentarz został ukrytyrozwiń

To ważny temat dla odwiedzających popularne ...M ???? ...5 dla autorki ...a ja zapraszam na moje zdanie o otyłości amerykanów i sposobie rozwiązania...link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.