Facebook Google+ Twitter

"Overpowered": 100 procent Roisin Murphy zamkniętych na płycie

Nowy album Roisin Murphy jest energetyczny i energetyzujący, ale też kiedy trzeba spokojny. To doskonała płyta zarówno na imprezę, ale i dla amatorów trawienia dźwięków w domowym zaciszu. "Overpowered" jest już w polskich sklepach.

Okładka albumu "Overpowered" / Fot. DystrybutorNa tę płytę z pewnością niecierpliwie czekali wszyscy fani electropopu i osoby, które były na koncertach Roisin Murphy w Sopocie, Poznaniu, Krakowie i Warszawie. "Overpowered", bo taki jest tytuł płyty miał się już pojawić 10 października, lecz wydawcy mieli lekki "poślizg". Zapewniam jednak, że warto było czekać. Drugi album współzałożycielki i wokalistki słynnego Moloko, jest już w sprzedaży w Polsce.

Nad albumem pracował między innymi producent Groove Armada - Andy Cato. Płyta zawiera 13 kawałków, a otwiera ją znany już utwór "Overpowered". Jest świeża, nieco szalona, elektryzująca, "miejska", nietuzinkowa i oryginalna - innymi słowy sto procent Roisin Murphy. Na płycie znajdziemy mieszankę electropopu i funku. Jest także kilka spokojniejszych kawałków, które pozwalają słuchaczowi odetchnąć przed kolejną serią naładowanych energią utworów. "Overpowered" to krążek, którego z przyjemnością można posłuchać zarówno w domowym zaciszu, jak również jadąc samochodem czy urządzając domową imprezę. Mnie osobiście za każdym razem, kiedy tylko słyszę Roisin Murphy, pojawia się szeroki uśmiech na twarzy. Gorąco polecam.


Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 01.11.2007 12:07

Są odwołana z powodu wypadku Roisin w Moskwie, koncerty prawdopodobnie odbędą się w styczniu 2008.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hmm... o odwołaniu nic nie słyszałem, ale dobrze wiedzieć :) Może będę miał przynajmniej dzięki temu szansę wybrać się jeszcze raz :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 01.11.2007 08:32

Płyta naprawdę dobra i warto jej posłuchać. Szkoda tylko, że została odwołana trasa koncertowa Rosin w Polsce, a miałem wybrać się na ten koncert. Uraz, którego nabawiła się w moskiewskim klubie Ikra uniemożliwił jej dalsze koncertowanie. Tańcząc na scenie niefortunnie uderzyłem okiem w krzesło po czym została odwieziona do szpitala. Planowany powrót 7 listopada, a występ Rosin w Polsce przełożony na styczeń 2008.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.