Facebook Google+ Twitter

Ovosho - nowa płyta łódzkiej grupy Blue Cafe

Na zaskakujący pomysł promocji płyty wpadł zespół Blue Cafe. Już jutro odbędzie się premiera nowego krążka łódzkiej formacji pt. "Ovosho". Od niedawna nowa wokalistką zespołu jest Dominika Gawęda.

Chociaż grupa ma nową wokalistkę Dominikę Gawędę, to teksty na płytę napisała była wokalistka Tatiana Okupnik. Muzykę skomponował Paweł Sokal-Rurak. | Fot. MWMEDIA. Ovosho to tytuł trzeciego krążka łódzkiej grupy Blue Cafe, której premiera odbędzie się w piątek 15 września. Na płycie znajdzie się 16 utworów. Większość tekstów napisała była wokalistka zespołu Tatiana Okupnik. Muzykę jak zwykle skomponował Paweł Sokal-Rurak. Na płycie usłyszymy nową wokalistkę grupy - Dominikę Gawędę, która prócz pięknego głosu wniosła do zespołu własne inspiracje muzyczne.

Blule Cafe z nową wokalistką Dominika Gawędą. | Fot. AKPA.Całość promuje singiel „Baby baby”, który trafił już na pierwsze miejsce Regionalnej Listy Airplay. Lista ta, to cotygodniowe zestawienie najczęściej emitowanych utworów w polskich stacjach radiowych. Premiera płyty odbędzie się w Krakowie. O godzinie 15 sekcja dęta Blue Cafe zagra hejnał z Wieży Mariackiej. Godzinę później na rynku głównym zespół wykona trzy utwory z nowej płyty, a wieczorem koło godziny 21 Blue Cafe zagrają koncert w klubie „Showtime”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

"Na zaskakujący pomysł promocji płyty wpadł zespół Blue Cafe." - tego sformułowanie chyba nie powinno być w lidzie...dopiero na koncu informacji dowiadujemy sie w jakiz zaskakujacy sposob Blue Cafe zamierza przedstawic swoja nowa płytę..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.