Facebook Google+ Twitter

Owsiak: Gdzie te pieniądze, które chowam? Pochrzaniło Was, mieszkam w bloku

Jerzego Owsiaka na konferencji prasowej, podsumowującej Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, dziennikarze wyprowadzili z równowagi. "Gdzie jest słoik z pieniędzmi, które chowam? Ludzie, zwariowaliście?!" - krzyczał, po czym wyszedł z sali.

 / Fot. PAP/Tomasz GzellNa konferencji prasowej Jerzy Owsiak podziękował wszystkim Polakom za wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziennikarzy jednak interesowało co innego i nieustannie pytali go o nieuczciwe rozliczanie pieniędzy. "Gdzie jest słoik z pieniędzmi, które chowam? Gdzie jest ten słoik? Ludzie, zwariowaliście?! Zwariowaliście?" - krzyczał.

Później Owsiak stwierdził, że Polacy oszaleli, doszukując się w dobrym uczynku drugiego dna. "Oszaleliście, Polska, oszaleliście? Nie dość że tracimy marki, straciliśmy solidarność, ludzie na świecie myślą, że to wszystko się zaczęło w Berlinie, zaczęliście mówić, że my chowamy pieniądze. Pochrzaniło was?!" - pytał.

Proszony przez dziennikarkę o komentarz w stosunku do oskarżeń, które wysunęła posłanka Pawłowicz, powiedział, że nie wie, czego od niego chce ta kobieta. "Proszę państwa, Polska liczy 40 milionów ludzi, czy mam komentować wszystkich? Nie znam tej pani, nie mam pojęcia, co ona zrobiła. Jeżeli ktoś coś zrobi i go zna, to wtedy komentuje" - skwitował.

Na koniec Owsiak powiedział, że mieszka w bloku, płaci podatki i ZUS. I wyszedł z sali.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Kiedy Caritas się rozliczył z kasy ? Owsiak nigdy nie wypowiada się światopoglądowo .
Ryją pod nim dołki ci którzy powinni go wspierać . Zwyczajna zawiść o rząd dusz .
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to akcja spontaniczna , nie ma przynależności kościelnej i partyjnej . To ciąg działań dobrych serc ...Łukasz Berezak daje przykład . Ma 10 lat , jest nieuleczalnie chory . Całe życie spędza w szpitalach , widzi na sprzęcie serduszka .Mimo choroby chce pomagać innym .
Wstyd mi za tych , którzy dyskredytują Owsiaka i jego dzieło .
Jak zwykle świat zachwyca , polskie prawicowe piekiełko z różańcem w ręku grzmi .
Odczepcie się wrogowie i nie przeszkadzajcie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Owsiak pokazuje swoją prawdziwą twarz i tyle. Sam nawołuje do leseferyzmu do nihilizmu. Walczy ewidentnie z Kościołem więc ma potakiewiczów. Ta cała WOSP to jedna wielka zmyłka dla ludzi. Te nawet 50 milionów to kropla w stosunku do budżetu NFZ i potrzeb służby zdrowia ale klakierzy robią z tego ostatnią deskę ratunku dla Zdrowia Narodu to żenujące. Caritas bez tylu wolontariuszy bez reklamy telewizyjnej odgórnego wsparcia samorządów zbiera dużo więcej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Środa to chyba z autopsji wie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Środa o Pawłowicz: Przypadłość psychiczna może się trafić i robotnikowi i profesorowi. Spuśćmy na to zasłonę milczenia.http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/10,114927,15264774,Sroda_o_Pawlowicz__Przypadlosc_psychiczna_moze_sie.html#BoxWiad2img

Święte słowa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W tym kontekście piszemy " Solidarność ".
Powiedział też ,że nie zna pani Pawłowicz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.