Facebook Google+ Twitter

"Pajacyk" rośnie w siłę

Na pewno każdy spotkał się nieraz z akcją "Pajacyk" prowadzoną pod egidą Polskiej Akcji Humanitarnej, która powstała z potrzeby serca w wyniku palącego problemu, jakimi są głodne dzieci.

Na pewno każdy spotkał się nieraz z akcję "Pajacyk" prowadzoną pod egidą Polskiej Akcji Humanitarnej, która powstała z potrzeby serca w wyniku palącego problemu jakimi są głodne dzieci.

Program Polskiej Akcji Humanitarnej skierowany jest do najuboższych, którzy nie z własnej winy cierpią na wydawać by się mogło niemożliwą w dobie XXI w. przypadłość - niedożywienie. Akcja opiera się na działalności sponsorów, którzy płacą za każde kliknięcie na stronie internetowej www.pajacyk.pl. Wystarczy tylko kliknąć w brzuszek pajacyka, a jeden ciepły posiłek trafi do potrzebującego dziecka.

Akcja "Pajacyk" zyskuje coraz większą popularności w naszym społeczeństwie, co sprawia, że przyłączają się do niej kolejni sponsorzy. Niedawno do grona sponsorów dołączyła jedna z największych sieci aptek w Polsce - firma Apteki Medyczne. Warto dodać, że wspieranie akcji przez nią polega nie tylko na bezpośredniej pomocy finansowej, ale również na propagowaniu akcji wśród swoich klientów i zachęcanie ich do jej wspierania. Klienci mogą w łatwy sposób wesprzeć akcję PAH przeznaczając swoje punkty z programu lojalnościowego na cele charytatywne. Taką formą pomocy zainteresowało się bardzo wielu klientów, co oznacza, że polskie społeczeństwo nie pozostaje obojętne wobec problemu niedożywionych dzieci.

Obecnie dzięki akcji "Pajacyk" codziennie 1 151 dzieci otrzymuje ciepły posiłek w 62 szkołach na terenie całego kraju.

Źródła:
www.pajacyk.pl
www.aptekimedyczne.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.