Facebook Google+ Twitter

Pająk przyczyną wypadku

Wśród różnych żywych stworzeń, najbardziej negatywne odczucia wywołuje u wielu ludzi widok pająka. Niekiedy mogą one sporo kosztować.

W czwartek, 18 marca,
kierująca samochodem 48-letnia mieszkanka Monachium, trafiła do szpitala, ponieważ przeraził ją widok pająka. Kobieta straciła kontrolę nad pojazdem po tym, gdy zobaczyła małe ośmionożne zwierzątko na kierownicy i wjechała w samochód zaparkowany na poboczu. Siła uderzenia była tak duża, że staranowane zostały następne cztery wozy.

Kobieta doznała licznych potłuczeń i została przewieziona do szpitala, a jej pasażer odniósł jedynie lekkie obrażenia. Jak poinformowała policja, po wypadku kobieta zeznała, że okropnie boi się pająków. Powypadkowe straty oszacowano na okrągłą sumę trzydziestu tysięcy euro.

Źródło:de.news

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Tak to jest Panowie, wpisy świadczą o tym że lęk przed tymi małymi stworzonkami dotyczy przede wszystkim Kobiet:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Prawdopodobnie z pająkiem wszystko w porządku.
Nie dziwię się reakcji. Przeżyłem kiedyś podobną historię: prowadziłem samochód a na tylnym siedzeniu miejsca zajmowały córka wraz z koleżanką. Okazało się, że również nie lubiła pająków. Ale akurat pojawił się mały, niewinny pajączek. Omal zawału nie dostałem, gdy nagle za plecami usłyszałem przerażający krzyk.
Cudem wciąż żyję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.