Facebook Google+ Twitter

Pajewski za Wielgusa. Zmiana trenera Mogielanki

W środę nastąpiła zmiana na stanowisku trenera Mogielanki Mogielnica. Mariusza Wielgusa zastąpił Paweł Pajewski.

Mariusz Wielgus z piłkarzami Mogielanki pracował w dwóch sezonach, najpierw 2009/2010, a potem w 2010/2011. Niestety ekipa z Mogielnicy spadła z ligi okręgowej, ale później znajdowała się w czubie tabeli w drugiej grupie radomskiej A klasy. Pewne jest, że trener Wielgus dał z siebie wszystko. Niestety zdecydował się opuścić szeregi Mogielanki i związać się z IV - ligowym zespołem - Woy Bukowiec Opoczyński. To jest silna drużyna i z pewnością Wielgusowi będzie się przyjemnie z nią pracowało. Szkoleniowiec ten ma swoje ambicje, chce się wykazać i stanie przed zadaniem zbudowania fajnej drużyny. Odejście z Mogielanki tego trenera to duża strata dla czołowej ekipy A klasy.

O Mariuszu Wielgusie bardzo pozytywnie wypowiedział się prezes Mogielanki, Jan Łaski. - Dobrze się współpracowało z tym trenerem. Jest on przystępną osobą. Nie mamy do niego zastrzeżeń - powiedział Wiadomościom24.pl. Nic nie zapowiadało tego, że Wielgus zamieni barwy klubowe, a jednak odszedł do innego zespołu. Czy kolejny szkoleniowiec zdoła wypełnić lukę, która powstała?W środę poznaliśmy nowego trenera Mogielanki. Został nim Paweł Pajewski.

Pajewski ma kilka argumentów, które za nim przemawiają. Ukończył studia, jest nauczycielem Wychowania Fizycznego, ale przede wszystkim potrafi pracować z młodzieżą. Wszystko wskazuje na to, że godnie zastąpi on Wielgusa. Raczej nie będzie miał łatwego zadania,ale to doświadczony szkoleniowiec i zapewne sobie poradzi. To on przecież przez kilka sezonów trenował siatkarzy Mogielanki, występujących w III lidze. Pajewski grał także w Mogielance w piłkę nożną.

Źródło: inf.własna


Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.