Facebook Google+ Twitter

Pakistan. Zdefraudowano międzynarodowe pieniądze

Do dzisiaj nie wpłynęły środki finansowe na odbudowę zniszczonych terenów po katastrofalnym trzęsieniu ziemi, które w 2005 roku nawiedziło Pakistan.

Podczas katastrofalnej powodzi w Pakistanie pomoc przychodząca z zagranicy daje milionom ludzi nadzieję na przeżycie. Tymczasem pakistańskiemu rządowi zarzuca się defraudacje międzynarodowych pieniędzy. W sobotę brytyjski dziennik "Daily Telegraph" powołując się na "wysokiego rangą urzędnika państwowego", relacjonował, że po ciężkim trzęsieniu ziemi przed pięcioma laty, które nawiedziły północno-zachodnie części kraju, około 367 milionów euro zostało sprzeniewierzone.

źródło: de.news.yahoo

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (23):

Sortuj komentarze:

ugdfap
  • ugdfap
  • 14.07.2011 17:29

FuEi5h <a href="http://pxdticaziehe.com/">pxdticaziehe</a>, [url=http://bznsspnrfkga.com/]bznsspnrfkga[/url], [link=http://shdmeagitqyc.com/]shdmeagitqyc[/link], http://hqkaxblrussb.com/

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 18.08.2010 19:04

Pani Małgosiu proszę nadal robić to co do tej pory i nie zwracać uwagi na wiecznie niezadowolonych osobników, jedyne co pozostaje to omijać niechętnych nam ludzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W Pakistanie jest 15 mln ludzi dotkniętych powodzią. Darczyńcy przez pewien czas ociągali się z pomocą. Być może kierował nimi niepokój, czy ich pieniądze dotrą do poszkodowanych, czy też przejmą je Talibowie. W tej chwli jest już przygotowane 70mln euro na pomoc. W rejonie katastrofy zmarło już co najmniej 1475 ludzi, a 2052 cierpi z powodu różnych obrażeń. Tragiczna sytuacja jest dzieci, które są zagłodzone i chorują. http://de.news.yahoo.com/26/20100818/twl-mehr-spenden-fr-flutopfer-in-pakista-0af634d.html
http://de.news.yahoo.com/2/20100818/twl-weiter-kritik-an-zoegerlicher-hilfsb-4bdc673.html
http://de.news.yahoo.com/2/20100818/twl-care-beklagt-weiter-geringe-spendenb-4bdc673_2.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kaziu, zrobiłam to z przyjemnością:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 18.08.2010 18:37

Ogromne dzięki Małgosiu za odesłanie do moich "artykulików", pozdrawiam serdecznie:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Magdo, nie przejmuję się, ale nieprzestrzeganie zasad dobrego wychowania po prostu mnie irytuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Zdzisławie, odpowiedź na swoje dywagacje znajdzie pan w artykułach: Czy zgryźliwe komentarze pisze nadąsany, zły starzec? link oraz Pisać każdy może: trochę lepiej lub trochę gorzej link . Życzę miłej lektury.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Robercie, ocena autora na podstawie jednego tekstu jest niesprawiedliwa, w jedną i drugą stronę.
Mam nadzieję, że komentujące tu panie naświetliły panu kwestię awansów. Uważam, że w nurtującej pana sprawie najlepiej zasięgnąć informacji u dyżurnego redaktora.
Jak już nadmieniłam, nie jestem zorientowana jakie konkretnie materiały decydują o awansie. W moich materiałach spotka się pan z bardzo różnorodną tematyką poruszanych zagadnień. Toteż artykuły są publikowane w różnych działach: wydarzenia, cywilizacja, ludzie, zwierzęta, zdrowie, kobieta i mężczyzna historia, edukacja, młodzież i dzieci, kultura, nauka, społeczeństwo, imprezy, ekologia, kino i tv, wystawy i inne. W każdej chwili może pan do tych materiałów zajrzeć.
Napisał pan dotychczas 13 artykułów, czyli nawet mniej niż liczba działów, w których zamieszczone są moje 134 teksty. Innymi słowy ilość pana materiałów nie sięga nawet 10% moich i już takie roszczenia!?
Proszę o wyjaśnienie. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Małgosiu niech się pani nie przejmuje i robi to co pani lubi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Miłe Panie, dziękuję za próbę wyjaśnienia kwestii przyznawania rang. Przyznam, że ta sprawa nigdy nie była celem moich dociekań, więc pytanie pana Roberta spadło na mnie jak grom z jasnego nieba.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.