Facebook Google+ Twitter

Pakistańczycy zatrzymani na lotnisku w Moskwie

Dzisiaj przed południem na lotnisku Szeremietiewo w Moskwie straż graniczna zatrzymała obywateli Pakistanu posługujących się fałszywymi dokumentami.

Port lotniczy "Szeremietiewo" w Moskwie / Fot. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/8c/Svo_terminal_2.jpgCentrum związków ze społeczeństwem Federacyjnej Służby Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej przekazało informację, że dwaj obywatele Pakistanu zostali zatrzymani przez straż graniczną na lotnisku Szeremietiewo w Moskwie. Podczas odprawy pasażerów na międzynarodowy rejs na trasie Moskwa - Wiedeń, dokonujący odprawy paszportowej funkcjonariusz straży granicznej w przedłożonych mu dokumentach ujawnił zamianę stron z danymi osobowymi. Dwaj obywatele Pakistanu usiłujący nielegalnie odlecieć do Austrii zostali zatrzymani przez wopistów. Po udaremnieniu przez pograniczników próby nielegalnego przekroczenia granicy, dalsze czynności wyjaśniające prowadzą oficerowie FSB Federacji Rosyjskiej.

Żródło: "Interfaks"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 06.02.2009 11:23

+))) Podpisuję się pod tymi stwierdzeniemi, że to może właśnie przejaw szukania choć "fragmentu własnej podłogi" - na tym nieprzyjaznym świecie. Marr

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja wcale nie uważam, że dobrze, że zawsze odpowiednie służby czuwają. Ludzie z różnych przyczyn opuszczają swoje miejsce zamieszkania, a FSB nie zawsze działa zgodnie z prawem, a nawet bym powiedziała, że częściej to prawo łamie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+) Może to tylko poszukiwanie lepszego miejsca do życia, a może nie... Dobrze, że odpowiednie służby czuwają i bez zahamowań globalnie współpracują.

Komentarz został ukrytyrozwiń

+) W poszukiwaniu lepszego miejsca na ziemi, ludzie wybieraja różne drogi; te nielegalne również.

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+) Istotna informacja krótko, celnie i treściwie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.