Facebook Google+ Twitter

Pakistański polityk chce zgładzić wszystkie kobiety w dżinsach

Fazlur Rehman, przywódca pakistańskich konserwatystów religijnych żąda od sił zbrojnych swego kraju, aby zgładzono wszystkie kobiety noszące dżinsy. Według jego nauk, są powodem każdego nieszczęścia, od trzęsień ziemi po inflację.

Fazlur Rehman, pakistański lider polityczny. https://cubanosporelmundo.com/blog/2015/06/02/pakistan-mujeres-usan-jeans-causan-terremotos-terrorismo/ / Fot. cubanosporelmundo.com/ibtPodczas konferencji prasowej w hotelu w Islamabadzie, Maulana Fazlur Rehman, lider pakistańskich konserwatystów JUI-F (Jamiat Ulema-e-Islami Fazl - Zgromadzenie Kleryków Islamskich) poprosił siły zbrojne swojego kraju o rozpoczęcie operacji militarnej przeciwko... kobietom, które noszą dżinsy.

Według Rehmana, bezwstyd kobiet jest przyczyną trzęsień ziemi, inflacji i innego rodzaju katastrof. W swoich naukach głosi: "Kobieta, która nie zakrywa się jak worek mąki jest chodzącą i gadającą bronią masowego zniszczenia dla swojego stanu. A Pakistan posiada wiele takich nuklearnych pocisków we wszystkich swoich większych miastach."

Lider religijnych konserwatystów wini "bezwstydne kobiety" za kryzys w Beludżystanie, brak dostaw energii i pogarszający się stan bezpieczeństwa w Pakistanie.

Fazlur Rehman przypuścił sugestię, która poraża swoją oczywistością: "Jeśli zapakujecie te kobiety w worki i będziecie pilnować schowane w domach, to myślicie, że talibańscy bracia zaatakowaliby Pakistan?" Jego zbawczy wpływ na politykę swego kraju nie spotyka się z zauważalnym oporem. Reprezentuje ten jedyny i właściwy dla świata arabskiego sposób myślenia, gdzie tylko Allah może powstrzymać głoszenie gniewu w każdej możliwej formie.

Zastanawia do czego w konsekwencji chce doprowadzić przywódca JUI-F, kiedy wyeliminuje "prawdziwego wroga Pakistanu: każdą kobietę, która nosi dżinsy." Rehman wystosował już otwarte wezwanie do zwierzchnika armii, aby ten wydał rozkaz.


źródła: khabaristantimes.com
New Indian Express

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Jak się poczuje ten ulem gdy będzie na tej samej czarnej liscie do nieświętej pamięci Bin Ladden?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mnie zastanawia gdzie są w takiej sytuacji feministki, niby walczące o równość kobiet. Potrafią jedynie urządzać jakieś bezsensowne marsze szmat i miauczeć jak to źle im się dzieje w Polsce i nie mogą się bez przeszkód wyskrobać gdy zajdą w ciążę. Warto żeby zauważyły co to są prawdziwe problemy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A co, jasne, że zgładzić! Łazi takie to-to tylko na pokuszenie.
A w ogóle, po co im kobiety? Tylko skaranie z nimi.
Wystarczą kozy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Od wielu lat,wielu bredzi,że islam to taka religia o pokojowych podstawach,kocha ludzi (ortodoksów) a kobiety w dżinsach każe wszystkie wymordować.Teraz UE każe nam przyjmować uchodżców islamskich a oni zgotują nam krwawą łażnię,wcześniej czy póżniej ale to nastąpi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.