Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5809 miejsce

Pałac Wiechlice: Sylwester Lejdis już 27 sierpnia

Film “Lejdis” jest jednym z najbardziej znanych filmów polskiej kinematografii. Mimo, że swoją premierę miał w 2008 roku, cały czas ma grupę odbiorców, którzy regularnie do niego wracają.

Pierwsze skojarzenia dotyczące kultowych filmów bardzo często dotyczą nazwisk obsady, która pojawia się w filmie. W tym momencie mogłyby pojawić się takie nazwiska jak Magdalena Różczka, Izabela Kuna, czy Anna Dereszowska. Jednak jeśli chodzi o “Lejdis”, pierwsza myśl w tym wypadku bywa inna. Dotyczy imprezy sylwestrowej, która w rzeczywistości filmowej odbywała się w...sierpniu.
Sylwester Lejdis odbędzie się już 27 sierpnia w Pałacu Wiechlice. Każdy zainteresowany może dołączyć i pomóc podopieczynm IOP w Otwocku. / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane przez Magdę Różczkę
To, co działo się na ekranie, okaże się rzeczywistością już 27 sierpnia, a wszystko to za sprawą jedynego w swoim rodzaju zaproszenia, na “Sylwester Lejdis”, które odtwórczynie tytułowych ról - Magdalena Różczka, Anna Dereszowska, Edyta Olszówka i Iza Kuna przekazały na licytację charytatywną.

W Pałacu Wiechlice z końcem wakacji odbędzie się wyjątkowa impreza, która będzie okazją do spotkania się z aktorkami oraz przede wszystkim - do pomocy dzieciom będącym pod opieką IOP w Otwocku - Fundacja Rodzin Adopcyjnych.

W sierpniowej zabawie sylwestrowej może wziąć udział każdy.

Wystarczy dokonać rezerwacji na Recepcji Pałacu Wiechlice

Wiechlice 45 b, 67-300 Szprotawa

Telefon: +48 68 376 86 10

Mail: recepcja@palacwiechlice.pl

Cena: 450 zł za parę (bez noclegu)

Cena: 650 zł za parę (z noclegiem)

Zobacz także:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.