Facebook Google+ Twitter

"Paleta nastrojów" wieczorek - słowno muzyczny w Rudzach

29 maja 2016 r w Dworku Młynarza w Rudzach ( www.dworekmlynarza.pl ) odbył się wieczorek słowno - muzyczny pod hasłem "Paleta nastrojów".

Bogusława Chwierut, Gustaw Czerwik, Janusz Czerwik / Fot. j.c.29 maja 2016 r w Dworku Młynarza w Rudzach ( www.dworekmlynarza.pl ) odbył się wieczorek słowno - muzyczny pod hasłem "Paleta nastrojów". W spotkaniu uczestniczyli Bogusława Chwierut, Gustaw Czerwik i Janusz Czerwik, artyści prezentujący swoje autorskie utwory poetyckie i muzyczne. Wachlarz nastrojów był prawdziwie różnorodny bowiem każdy z trzech artystów biorących udział w spotkaniu zaprezentował widzenie świata przez pryzmat własnych doświadczeń i tylko sobie właściwej wrażliwości. Bogusława Chwierut poetka z Libiąża dała się już wcześniej poznać miejscowej publiczności. Niezmiennie jej poezja na swój sposób frywolna sprawiła, że na tę chwilę świat wokół wypiękniał. Nie mniej interesująco zaprezentował się poeta z Chrzanowa Gustaw Czerwik, który w swojej twórczości zawiera wiele refleksji, ale też sprawia, że publiczność reagowała żywiołowo gdy czytał wiersze satyryczne. Janusz Czerwik mieszkaniec Zatorszczyzny poeta, wokalista i inicjator zorganizowania wieczorku zaprezentował publiczności repertuar autorski śpiewając utwory z własnymi tekstami. Piosenki te to poezja śpiewana, które niosły duży ładunek emocjonalny bowiem mówią o człowieku i jego przeżywaniu świata.
Wieczorek słowno - muzyczny mógł się odbyć dzięki uprzejmości Pani Beaty Sopickiej właścicielce Dworku Młynarza w Rudzach, która jak zwykle udostępniła pomieszczenia nieodpłatnie oraz dzięki wsparciu finansowemu z Urzędu Miejskiego w Zatorze.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.