Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25272 miejsce

Palikot: Abp. Michalik jest takim samym chamem jak Rydzyk

Janusz Palikot ostro skrytykował ojca Rydzyka, stwierdzając, że jest przykładem niedouczonego prymitywnego księdza, którego bardzo często można spotkać w polskich kościołach. Beata Kempa oskarżyła szefa "Ruchu", mówiąc, że naruszył on swoją wypowiedzią dobre imię polskiego Sejmu.

Sonda

Słuchasz Radia Maryja?

 / Fot. Aargambit, Creative Commons 3.0 http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Palikot_Janusz_001.JPGPodczas wtorkowego wywiadu u Moniki Olejnik w Radiu ZET, Palikot powiedział, że "Michalik jest takim samym chamem jak Rydzyk".

Wypowiedź szefa "Ruchu" oburzyła posłankę Kempę z Solidarnej Polski, która złożyła wniosek do Komisji Etyki o ukaranie Palikota. Według Kempy kontrowersyjny polityk złamał jedną z Zasad Etyki Poselskiej, która mówi, że poseł powinien unikać zachowań mogących godzić w dobre imię Sejmu i powinien szanować godność innych osób. "Poseł Janusz Palikot swoją skandaliczną wypowiedzią w Radiu ZET na temat polskiego kleru, jak również na temat Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski abp. Józefa Michalika oraz ojca Tadeusza Rydzyka, naruszył zasadę dbałości o dobre imię Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej" - czytamy w TVN24.

Reforma finansowania polskiego Kościoła, proponowana przez Ruch Palikota, ma wyjść mu na przeciw. Jeżeli Kościół będzie bowiem opłacany tylko przez wiernych, to wówczas kapłani nie będą mogli sobie pozwolić na taką butę.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (18):

Sortuj komentarze:

biber
 • biber
 • 29.03.2012 11:47

KOŹMIŃSKI ! widzimy że poczułeś się gorzej. Siedzisz krzywo i na pewno przygniotłeś sobie lewe jajo i piszesz głupstwa. Przewietrz jaja ! Idź na spacer, odlej się w parku i nie podglądaj dziewuch !

Komentarz został ukrytyrozwiń
tivi
 • tivi
 • 29.03.2012 11:38

A co ma mówić jak biskup jest chamem ? Co qurwa biskup to jakiś święty ? Taki sam chuj jak inne prałaty ! A Palikot jest tym który odważy się ich opierdolić co jakiś czas.

Komentarz został ukrytyrozwiń
antek patelmitrz
 • antek patelmitrz
 • 29.03.2012 06:53

Palikot ma rację Michalik wsadził do więzienia policjanta za to,że ten odważył się wlepić mu mandat .POlską rządzi święta inkwizycja,wieśniacy-kiedy wy zmądrzejecie?.

Komentarz został ukrytyrozwiń
hildegarda
 • hildegarda
 • 28.03.2012 23:33

Panowie i Panie Jaśnie oświeceni, najpierw realnie pomyślcie (jeśli jeszcze jesteście w stanie), co zrobił Kościół dla Polski a co "boski" Janusek. Pozdrawiam wszystkich.

Komentarz został ukrytyrozwiń
mikołajek
 • mikołajek
 • 28.03.2012 20:00

Kilka zasłyszanych na mieście informacji :
Palikot to klasyk dobrego smaku i wychowania
Palikot to wynalazca z gumowym identyfikatorem o znanych dla każdego przedszkolaka kształtach
Palikot to nauczyciel i wychowawca w zakresie tajników życia seksualnego od małolata po emeryta
Palikot to przyjaciel myśliwych i najwierniejszy druh pierwszego gajowego PR Bronka K.
Palikot to myśliciel i łucznik dla którego Konfucjusz , gdyby żył , z radością nosiłby kołczan pełen strzał.
Palikot to ten który ilekroć zechce trafia sedno każdej sprawy
Palikot to najwspanialszy apologeta i piewca patriotyzmu i polskości
Palikot to mistrz jogi oraz wszystkich technik medytacyjnych
I tak można by bez końca
Mk.

Komentarz został ukrytyrozwiń
 emeryt
 • emeryt
 • 28.03.2012 16:30

Niektóre wypowiedzi Michalika są skandaliczne i jątrzące . Palikot użył zbyt mocnego epitetu , choć profesor Bralczyk uznał ,że to nie najmocniejsze słowo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

ej, palikot babochłopie, że ty normalny całkowicie, nie jesteś to każdy wie. Co, ty dla nas zrobiłeś, a ile zrobił Michalik, przemyśl to sobie. Jak, masz się tak wypowiadać, o tak, zasłużonym człowieku, to, pierwsze coś dobrego, sam zrób. Narazie z twojej polityki w sejmie, nic dobrego dla Polski, nie wychodzi, a tylko, przez swoje, zachowanie, robisz w sejmie jeszcze, większy kabaret, niż jest.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Sylwester K
 • Sylwester K
 • 28.03.2012 15:02

Media oficjalne nie długo staną się mediami drugiego obiegu ,coraz mniej ten szajz słucha i ogląda ...niestety.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Palikot to jeden z największych ''erudytów'' w Polsce, ciekawi mnie więc jak to się ma to jego wypowiedzi gdzie używa słowa Cham? Czy chodziło mu o biblijnego

Fragment z Księgi Rodzaju 9:18-27
(18) Synami Noego, którzy wyszli z arki, byli Sem, Cham i Jafet. Cham był ojcem Kanaana. (19) Ci trzej byli synami Noego i od nich to zaludniła się cała ziemia. (20) Noe był rolnikiem i on to pierwszy zasadził winnicę. (21) Gdy potem napił się wina, odurzył się [nim] i leżał nagi w swym namiocie. (22) Cham, ojciec Kanaana, ujrzawszy nagość swego ojca, powiedział o tym dwu swym braciom, którzy byli poza namiotem. (23) Wtedy Sem i Jafet wzięli płaszcz i trzymając go na ramionach weszli tyłem do namiotu i przykryli nagość swego ojca; twarzy zaś swych nie pokazali

Komentarz został ukrytyrozwiń
Sprawiedliwy
 • Sprawiedliwy
 • 28.03.2012 14:52

Inka-cała prawda w TV TRWAM- wypluta jadem nienawiści , który wytruł by pół miasta, naucz się kobieto rozumieć to co Ci przekazują , nie wszystko złoto co się świeci , przeważnie pod złotem jest próchno.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.