Facebook Google+ Twitter

Palikot atakuje media. Podąża śladem Kaczyńskiego?

Do tej pory to Prawo i Sprawiedliwość znane było z krytykowania oraz obwiniania za wszystko mediów. Teraz ich śladem idzie Janusz Palikot.

Sprawa dotyczy artykułu o Monice Olejnik w "Faktach i mitach". Roman Kotliński, redaktor naczelny oraz poseł Ruchu Palikota zarzucił Monice Olejnik, że karierę dziennikarską zawdzięcza swojemu ojcu, który był związany ze służbami PRL. Ponadto na okładce pisma twarz Olejnik została podpisana słowem Stokrotka, co ma sugerować, że Olejnik ma również związki z służbami.

W klubie Ruchu Palikota zawrzało, sprawa Moniki Olejnik podzieliła partię. Sam Janusz Palikot, wielokrotnie krytykujący w ostrych słowach PiS za ich stosunek do mediów powiedział "Gazecie Wyborczej": "Bardzo źle się z tym czuję, co kilku dziennikarzy zorganizowało przeciwko Kotlińskiemu, okładając go Piotrowskim. Wmawiali opinii publicznej, że Kotliński ma cokolwiek wspólnego ze śmiercią ks. Jerzego Popiełuszki. To było haniebne i naganne". Palikot usprawiedliwia Kotlińskiego i uważa jego reakcję za naturalną obronę zaszczutego człowieka. Żali się na media, że bezrefleksyjnie atakują jego partię i robią z jego członków zbrodniarzy. Być może dzisiaj ostatecznie sprawa się wyjaśni, ponieważ Palikot będzie gościem Moniki Olejnik w "Kropce nad i".Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

olek kan
  • olek kan
  • 10.11.2011 18:16

oczywiscie.Spisek to byl tylko w "sprawie Blidy"

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 10.11.2011 18:12

biadolenie PIS na media bedzie trwało jeszcze 4 lata a może tu by pasowała teoria spiskowa mediów PIS ma przecież najlepszych teoretyków w tej dziedzinie

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
  • olek kan
  • 10.11.2011 18:07

no cuz jak widac tylko niektore media wolno krytykowac.A jak nazywano rydzyka Szatanem to Stokrotce nie przeszkadzalo.

Komentarz został ukrytyrozwiń
f
  • f
  • 10.11.2011 14:12

Ten gość zachowywał się jak błazen,a teraz wygląda jak wyliniały błazen.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.