Facebook Google+ Twitter

Palikot atakuje wiceprezydenta Poznania Sławomira Hinca

Kontrowersyjny polityk Platformy Obywatelskiej na swoim blogu zamieścił notatkę w której żąda dymisji Sławomira Hinca z funkcji wiceprezydenta miasta Poznania.

Na blogu Palikota możemy przeczytać następującą notkę:

Janusz Palikot / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Janusz_Palikot._2.JPG&filetimestamp=20080516233129Wiceprezydent Poznania (a faktycznie zastępca) pan Hinc najpierw zaatakował Teatr Ósmego Dnia z Poznania - za poparcie Palikota - a potem, gdy został odsądzony od czci i wiary za rodzaj politycznej cenzury, to poprosił podległe mu instytucje kultury o deklaracje lojalności wobec siebie, czyli o odpowiedź na pytanie o to, czy te jednostki powinny być apolityczne. Trudno się dziwić, że podległe mu instytucje, zagrożone utratą dotacji, gremialnie poparły pana prezydenta Hinca.

Pomijam niegodziwości tkwiące w fakcie, że się chce łamać kręgosłupy uzależnionym od siebie urzędnikom, ale nie mogę zaakceptować faktu tej polityki urazów. Nie dość, że robi się głupstwa, to się brnie w nie dalej.
Oczekuję dymisji Hinca!!!!!

Każdy, kto się nie zgadza z tą cenzurą, proszony jest o wysłanie, pod poniższy numer pana prezydenta, smsa o następującej treści; zrzucamy Hinca! Lub w skrócie - zrzucamy cię!

Hinc – XXX XX XX (znaki X to numer telefonu)
.

Czy Waszym zdaniem posuwanie się do takich kroków jest odpowiednie? Czy osoba publiczna, jaką bez wątpienia jest polityk, powinna dawać obywatelom taki (niekoniecznie dobry) przykład? Swoją opinię możecie wyrazić w komentarzach pod artykułem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.